Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrachová pochoutka s červenou řepou, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produktSložení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená červení řepa, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Vojtěch Šašek, Duchcov

Vojtěch Šašek, Duchcov:
Žena mě pověřila nákupem Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g jsem dal svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své hezké místo v naší dílně.

Radim Žákovský, Komorní Lhotka

Radim Žákovský, Komorní Lhotka:
Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g jsem objednal jako další, protože podobný, celkem nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více kvalitně vypracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na unikátní design a službu. Jako vizuálně založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se jednoduše platí.

Barbora Kuřímská, Lukavice

Barbora Kuřímská, Lukavice:
Koupila jsem si Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u dveří s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu dle popisku mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

Aleš Benedikt, Kacákova Lhota

Aleš Benedikt, Kacákova Lhota:
Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela dost času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to nijak nepřekvapilo.  S Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g jsem velice spokojený a jistě bych ho poradil i dalším zákazníkům.

Kamila Lisníková, Okřesaneč

Kamila Lisníková, Okřesaneč:
V obchodě jsem našla Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g, který jsem delší dobu sháněla. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Na druhý den mi přišla smska, že dopoledne mi bude dovezen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Gabriela M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ema K: Ideální k osmnáctinám :)

Nela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Lukáš Š: je to fajné

Radek F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt