Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Makové chipsy 150g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Makové chipsy 150g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Damodara chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, mák, rostlinný tuk, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1519 kJTuk 16,4 gSacharidy 39,3 gVláknina 14 gBílkoviny 18,9 gSodík 1,3 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Makové chipsy 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Makové chipsy 150g

Petra Pinďáková, Moravský Beroun

Petra Pinďáková, Moravský Beroun:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které Damodara Makové chipsy 150g již vlastní, byly totálně rády. Ani jedna z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco podobného potřebovala hodně často, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje očekávání byla na sto procent splněna. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Pavel Kanaloš, Žlunice

Pavel Kanaloš, Žlunice:
Tento Damodara Makové chipsy 150g jsem si vybral, protože je za méně jak třetinovou cenu než stejné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Anna Kuldanová, Slavníč

Anna Kuldanová, Slavníč:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si Damodara Makové chipsy 150g okamžitě musím pořídit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Funguje perfektně bez jediného zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Makové chipsy 150g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Damodara Makové chipsy 150g

Nikolas H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anna N: Je to dostatečné?

Markéta P: děda je z dárku je nadšený

Ema R: Tento Damodara Makové chipsy 150g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikolas B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Makové chipsy 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Makové chipsy 150g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt