Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 19 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, červená řepa 2%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1195 kJBílkoviny 2,9gSacharidy 74g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,1g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Tereza Petíková, Přísečná

Tereza Petíková, Přísečná:
Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g mi opravdu pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již delší dobu sužoval. Díky němu jsem energičtější a mám mnohem pozitivnější mysl. To samozřejmě oceňují zejména rodinní příslušníci. Čas strávený spolu se nám pomocí Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g daří užívat si skutečně naplno. Teprve s vyzkoušením věcičky jsem si začala život užívat a jsem velmi spokojená. Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g je skvělá investice pro vaši pohodu.

Oliver Macas, Luleč

Oliver Macas, Luleč:
Dokonalý a tichý pomocník. Pracuje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být lepší, ale nenáročnému zákazníkovi bude po všech vlastnostech plně stačit. Je bezproblémový na obsluhu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až překvapivě rychle a bez závad. Klidně doporučuji jak eshop, tak produkt samotný.

Kateřina Bilanská, Levín

Kateřina Bilanská, Levín:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g splnil moje požadavky, odpověděla bych úplně, že ano. On je docela několikanásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Dominika Kylarová, Pravlov

Dominika Kylarová, Pravlov:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Sice bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že splňuje to, co splňovat má.

Sabina Tyčová, Senohraby

Sabina Tyčová, Senohraby:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a ovocem je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Vanesa C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denis L: funkční výrobek

Natálie M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alena Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt