Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Ovocná kokina s karobem 60g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 19 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, karob 4%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1171 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 73,5g z toho cukry 63gTuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,3g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Václav Sadový, Víceměřice

Václav Sadový, Víceměřice:
Objednáním Damodara Ovocná kokina s karobem 60g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za přísného zákazníka, přesto chci kvalitu a za nízkou cenu odpovídající schopnosti. Tento e-shop a jeho výrobky mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a očekávání. Potěšilo mě i designové provedení, které je efektivní a vkusné. Určitě v nejbližší době objednám další kusy.

Kryštof Jančík, Svatá Maří

Kryštof Jančík, Svatá Maří:
Než jsem si nechal zaslat Damodara Ovocná kokina s karobem 60g, tak jsem volal s prodejcem jestli skutečně mají Damodara Ovocná kokina s karobem 60g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bezdůvodně, za dva dny mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost dopravy a pohodová cena.

Štěpán Kamenický, Bělkovice-Lašťany

Štěpán Kamenický, Bělkovice-Lašťany:
Já si obyčejně takové zboží neobjednávám, tohle je to záležitost mé paní. Ale Damodara Ovocná kokina s karobem 60g byl výjimkou, ten jsem uviděl v magazínu a na první pohled jsem měl jistotu, že ho potřebuji. Tak jsem si udělal trošku radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho nervovat, je to naprosto perfektní věc a nevím, co bych bez ní dělal. Bez Damodara Ovocná kokina s karobem 60g bych si již nedokázal svůj život představit.

Zdeněk Schrötter, Havraníky

Zdeněk Schrötter, Havraníky:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný Damodara Ovocná kokina s karobem 60g s řadou dobrých funkcí, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi oceňuji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si nastavení svým potřebám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Antonín P: Jsem ráda, že to mám

Kristián Š: Přišlo to celkem rychle

Šimon K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Václav B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt