Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, zázvor 1,4%. Za studena lisované ovocné bonbony. VYrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 200gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1164 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 74,2g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 7,9g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Daniela Paľová, Rozsíčka

Daniela Paľová, Rozsíčka:
Po Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g máme jen krátce, už teď vím, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

František Pilar, Čížov

František Pilar, Čížov:
Po zakoupení prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na chvilku jsem se od této značky odpoutal, ale pomocí tady toho Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem mile překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla krapet vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád připlatím.

Tereza Kačírková, Brod nad Dyjí

Tereza Kačírková, Brod nad Dyjí:
Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g jsem si koupila hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že partnerovi se bude líbit. No a nepletla jsem se. Manžel mě velmi pochválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi fakt dobře a ten můj už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Viktorie I: dobré

Jáchym B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla L: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon K: funkční výrobek

Natálie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt