Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 42 Kč Ověřit dostupnost

Pizza Chipsy s příchutí rajčete a oregána jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: hrachová mouka, slunečnicový olej, sušené brambory, sušené rajče (3%), sůl, oregáno (1%). Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Obsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Bílkoviny        17,2gTuky             16,2gSacharidy      43gVláknina        11,2gSodík            1,2g

3 důvody proč prodáváme Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Klára Brunnerová, Stružná

Klára Brunnerová, Stružná:
Tento Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g je opravdu perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového koupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hodně ráda, že jsem si to koupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Sabina Štefanidesová, Karlov

Sabina Štefanidesová, Karlov:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tento Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g nikdy nevybrala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani speciální úpravu, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Sebastian Lednický, Janovice

Sebastian Lednický, Janovice:
Perfektní a cenově dostupný Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Marie Stelmachová, Losiná

Marie Stelmachová, Losiná:
Od té doby, co jsem s mimčem, objednávám často přes web, je to klidnější, než se s prckem tahat po nákupech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždy najdu produkty, které chcei. Narazila jsem tam i na tento Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Viktor M: je to fajné

Richard E: Celkem jsem spokojený.

Aleš U: 110 % spokojenost

Samuel N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Roman T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt