Damodara Řepové chipsy 100g

Damodara Řepové chipsy 100g

Damodara Řepové chipsy 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Damodara Řepové chipsy 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Damodara Řepové chipsy 100g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 42 Kč Ověřit dostupnost

Chipsy s bramborem a červenou řepou. Damodara - chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: hrachová mouka, sušené brambory, červ. řepa (10%), slunečnicový olej, sůl Obsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1783 kJTuk 21,7 gSacharidy 38,4 gVláknina 11,3 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,3 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Řepové chipsy 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Řepové chipsy 100g

Barbora Milenovská, Ptice

Barbora Milenovská, Ptice:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás koupila Damodara Řepové chipsy 100g, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru především na vzhled, ale manžel ocenil také užitečnost. Zcela úžasný obchod. Manža si u vás potom objednal obdobný výrobek a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

Gabriela Slipková, Chlum Svaté Maří

Gabriela Slipková, Chlum Svaté Maří:
Já jsem na internetové obchody moc stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. Vlastně umím na internetu pouze pracovat s e-maily a hltat magazíny. Ale přítelkyně mi jednou ukázala, jakým způsobem se dá v eshopech nakupovat a zakoupila mi tento Damodara Řepové chipsy 100g. Jistě, netušila jsem, jestli se mi bude hodit, ale když ho přivezl kurýr a velmi dobře fungoval, musela mi demonstrovat jak si výrobek koupím sama. Od toho dne si ho objednávám s železnou pravidelností, protože je to velmi skvělá věc a skutečně hodně se mi hodí.

František Kral, Přemyslovice

František Kral, Přemyslovice:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo moc drahé, podruhé zase nenabízeli zakoupení v eshopu, potřetí mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mě u Damodara Řepové chipsy 100g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu zcela používat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Damodara Řepové chipsy 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Damodara Řepové chipsy 100g

Lukáš F: Celkem jsem spokojený.

Julie Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Veronika F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matyáš G: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Řepové chipsy 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Řepové chipsy 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt