Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1964 Kč
Naše cena: 1309 Kč Ověřit dostupnost

Stylová dámská bunda kombinuje převládající džínový materiál s šusťákem na kapuci a spodní části bundy. Trendy dlouhý střih bundy poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Bunda se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Délka od ramen zepředu (cm) 64 67 69 73 77 Délka od ramen zezadu (cm) 69 72 75 80 85 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 49 52 54 56 Šířka v...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Klára Anýžová, Čečelovice:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do čtyř dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek objednala a na dodání jsem nečekala ani dva dni. Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem často a neměnila bych.

Jonáš Raděj, Srní:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá, jaký jsem potřeboval. Děkuji za snahu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Laura Brindžáková, Trubín:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá stál nejlevněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on uznal, že tento kus je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Jaroslav Let, Hosty:
Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá, objednaný ve Vašem e-shopu je jeden z nejlepších, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s minimálně pěti podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a proti rozhodl jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

Roman Místecký, Čejč:
Není nic milejšího než zakoupení tohoto Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balík z tady tou spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl pořídit už velmi dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho čtrnáct dní a zatím všechno v klidu a moje nadšení neupadá. okamžité doručení, lehké pořízení, velmi šikovná věcička.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Šárka S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

David H: funkční výrobek

Tadeáš F: je to fajné

Markéta H: Je to dostatečné?

Ema M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt