Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

Kabelka Weidipolo se řadí mezi ty nejkvalitnější tašky, které jsou k dostání. Kvalitní PU kůže, jenž je k nerozeznání od pravé hovězí kůže. Kabelka obsahuje odjímatelný popruh, takže kabelku můžete využívat buď do ruky nebo jako kabelku přes rameno. Design této kabelky Weidipolo je navrhován v Paříži. Složení: 100% PU kůže. Rozměry v cm: 33*32*11 Délka/Výška/Tloušťka Podívejte se i na naše ostatní kabelky

3 důvody proč prodáváme Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

Michael Pernt, Třebětín:
Nejdřív než jsem Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

Emma Kostrounová, Pokojovice:
Jako matka samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak dobré. A myslím, že jsem udělala dobře. Emailem jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi dobrý zboží i za milé jednání.

Jana Szarková, Vračovice-Orlov:
V pondělí jsem obdržela Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stihla otestovat, zda skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá jako perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

Rozálie C: Je to dostatečné?

Marie V: nemá chybu

Zdeněk O: Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anežka L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Kabelka Weidipolo černá - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt