Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová  - růžová

Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

-Dámská mikina s kapucí -Mikina z ortalionu, rukávy v melanžovém vzoru -Zapínání na zip -Dekorativní stuha podél celého zipu -Rukávy zakončeny manžetou -Zepředu dvě kapsy a ozdobná aplikace Složení: 65% bavlna 35% polyester Velikost S M L XL Délka od ramene zepředu 71 72 73 74 Šířka pod pažemi 46 48 50 52 Šířka v pase 46 47 48 49 Spodní šířka 40 42 44 46 Délka rukávu od ramene 60 62 64 66 Délka rukávu od paže 46 47 48 49 Šířka v ramenou 40 40 40 40

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Lukáš Hornof, Slavětín

Lukáš Hornof, Slavětín:
Naprosto perfektní Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, který je klasický unisex. Hodí se jak nám, hrubým mužům, tak jemným ženám, které chtějí dostávat hebkost a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že pořád ještě existují Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Daniel Brajer, Řikonín

Daniel Brajer, Řikonín:
Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, který splňoval má přísná kritéria, jsem si zakoupil právě u této firmy. Již několik měsíců vzájemně spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Bohatá nabídka, informace o Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, často jiné varianty, ceny jsou o trochu vyšší, oplátkou však mají vynikajícího dodavatele. Snad pouze nepatrnou chybu jsem shledal v dopravě, a komunikaci. Jinak suma sumárum dávám palec nahoru. Bohužel takových eshopů je jen hrstka.

Hana Chejnová, Nový Knín

Hana Chejnová, Nový Knín:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová již mají, byly úplně rády. Ani jedna z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového chtěla hodně často, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje očekávání byla na úplně naplněna. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Antonín Šindar, Břevnice

Antonín Šindar, Břevnice:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Přítelkyně má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Natálie Poučová, Lhota u Lysic

Natálie Poučová, Lhota u Lysic:
Před měsícem jsem si u vás koupila Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová a tolik mě nadchnul, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je opravdu hodně roztomilý a hlavně funkční. I kamarád si ho pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl manuál, s manželem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Julie V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jakub B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Denisa K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tomáš Z: Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Miroslav B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt