Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová  - růžová

Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

-Dámská mikina s kapucí -Mikina z ortalionu, rukávy v melanžovém vzoru -Zapínání na zip -Dekorativní stuha podél celého zipu -Rukávy zakončeny manžetou -Zepředu dvě kapsy a ozdobná aplikace Složení: 65% bavlna 35% polyester Velikost S M L XL Délka od ramene zepředu 71 72 73 74 Šířka pod pažemi 46 48 50 52 Šířka v pase 46 47 48 49 Spodní šířka 40 42 44 46 Délka rukávu od ramene 60 62 64 66 Délka rukávu od paže 46 47 48 49 Šířka v ramenou 40 40 40 40

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Lukáš Hornof, Slavětín

Lukáš Hornof, Slavětín:
Celkem skvělí Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, který je standardní unisex. Hodí se jak nám, drsným mužům, tak jemným ženám, které chtějí cítit hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová univerzálního pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Daniel Brajer, Řikonín

Daniel Brajer, Řikonín:
Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si zakoupil zrovna u této firmy. Delší dobu spolu spolupracujeme a nemohu jim nic vytknout. Bohatá nabídka, informace o Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová, někdy jiné typy, cenovky jsou o něco vyšší, oplátkou však mají nejlepšího výrobce. Snad pouze nepatrnou chybičku jsem shledal možnostech dopravy, a komunikaci. Avšak celkově na eshop nedám dopustit. Škoda, že takových eshopů není více.

Hana Chejnová, Nový Knín

Hana Chejnová, Nový Knín:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová již mají, byly absolutně rády. Ani jedna z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového hledala hodně často, nebyl důvod proč déle čekat. Všechna moje přání byla na zcela naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Antonín Šindar, Břevnice

Antonín Šindar, Břevnice:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Manželka má největší radost a já s ní, děkuji.

Natálie Poučová, Lhota u Lysic

Natálie Poučová, Lhota u Lysic:
Nedávno jsem si u vás koupila Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová a hodně mě rozmazlil, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si ji pochvaluje, a to je hodně náročný. Chci ocenit také okamžité doručení i milou pozornost v podobě slevy na další nákup. Hodně si vážím taktního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Linda C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vanesa S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

David M: Celkem jsem spokojený.

Roman N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Alana tm.modrá/růžová - růžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt