Dámská mikina Novakim modrá - modrá

Dámská mikina Novakim modrá - modrá

Dámská mikina Novakim modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Novakim modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Novakim modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

- dámská mikina s kapucí - zapínání se zipem - na konci rukávů a v dolní části mikiny stahovací guma - dvě otevřené boční kapsy - dekorativní kapsa na zip v levé části Střih: s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka mikiny od ramene (vpředu) (cm) 70 72 74 76 78 Šířka hrudníku(cm) x 2 42 44 46 49 52 Šířka v pase (cm) x 2 38 40 42 44 46 Šířka boků (cm) x 2 43...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Novakim modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Novakim modrá - modrá

Štěpán Koběrský, Číhošť

Štěpán Koběrský, Číhošť:
Objednat Dámská mikina Novakim modrá - modrá je správná volba. Používám ho už několik týdnů a vidím pouze výhody, prostě jsem zcela překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné ohlasy dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude stejná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

Michael Penc, Chlumy

Michael Penc, Chlumy:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s Dámská mikina Novakim modrá - modrá moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže nákup proběhl hodně profesionálně a ještě jednou díky.

Aleš Janešík, Ostrov nad Oslavou

Aleš Janešík, Ostrov nad Oslavou:
Dámská mikina Novakim modrá - modrá, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká internet snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem poupravil po obdržení balíčku. Moderní vzhled, lehce čitelný a srozumitelný návod k použití a především model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 06. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Novakim modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Novakim modrá - modrá

Kristián C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Andrea J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie Č: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikola M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Novakim modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Novakim modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt