Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Stripes šedá - šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Stripes šedá - šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

- dámská mikina s kapucí - zapínání na zip - dvě otevřené boční kapsy - konec rukávu a spodní část mikiny zúžené gumou Střih: s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka mikiny od ramene (vpředu) (cm) 66 68 70 73 76 Šířka hrudníku (cm) x 2 44 46 48 50 52 Šířka v pase (cm) x 2 40 42 44 46 48 Šířka boků (cm) x 2 44 46 48 48 48 Šířka v dolní části (cm) x 2 38 41...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Stripes šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Viktor Fišpera, Podůlšany

Viktor Fišpera, Podůlšany:
Všem bych doporučil, aby se drželi údajů v popisu Dámská mikina Stripes šedá - šedá. Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v více případech pocházet z špatného používání. Tuto zkušenost měl náš soused, který nás od objednávky odrazoval. Jsem moc rád, že jsem na jeho rady nedal a  Dámská mikina Stripes šedá - šedá zakoupil. Mám ho už třetí měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Jan Sakala, Zátor

Jan Sakala, Zátor:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z eshopu Dámská mikina Stripes šedá - šedá. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Dámská mikina Stripes šedá - šedá doma.

Jiří Martinez, Březník

Jiří Martinez, Březník:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Dámská mikina Stripes šedá - šedá podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, stoprocentně doporučuji!

Kristýna Matláková, Rosovice

Kristýna Matláková, Rosovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 2 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete. Montáž Dámská mikina Stripes šedá - šedá je za 25 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříňku.

Martin Bőhm, Moravice

Martin Bőhm, Moravice:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Dámská mikina Stripes šedá - šedá lepší hodnocení a je o čtyři sta Kč výhodnější... zatím z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 10. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Stripes šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Lucie K: Je to dostatečné?

Jiří V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aneta M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Julie N: Tento Dámská mikina Stripes šedá - šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radek P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Stripes šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt