Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Využijte trendu dlouhých mikin s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia! Trendy dlouhý střih mikiny poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Mikina se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Džínový model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami. Vnitřek kapuce a dolní část rukávu jsou odlišeny šedým materiálem. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Přední délka od ramen (cm) 70 72 74 76 77...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Michael Šimíček, Kytlice

Michael Šimíček, Kytlice:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr přinese z obchodu Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá doma.

Hana Paláková, Činěves

Hana Paláková, Činěves:
O Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v krámu o něm štěbetali tři ženy stojící přede mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě sedla k internetu a nabídku Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá bez problémů našla. Váhala jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Jakub Chudáček, Peruc

Jakub Chudáček, Peruc:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Gabriela Genčúrová, Hnanice

Gabriela Genčúrová, Hnanice:
Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem si zakoupila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, jelikož recenze nebyly příliš pozitivní. Nejvíce proti bylo termín doručení. Bohužel měli pravdu. Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem vyžadovala docela brzy, a ve finále jsem ho dostala s týdenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Miroslav K: Jsem ráda, že to mám

Radek K: tak jsem to dostala aje to super

Eva H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radim H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jonáš G: Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt