Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Využijte trendu dlouhých mikin s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia! Trendy dlouhý střih mikiny poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Mikina se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Džínový model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami. Vnitřek kapuce a dolní část rukávu jsou odlišeny šedým materiálem. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Přední délka od ramen (cm) 70 72 74 76 77...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Michael Šimíček, Kytlice

Michael Šimíček, Kytlice:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka přinese z eshopu Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá doma.

Hana Paláková, Činěves

Hana Paláková, Činěves:
O Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem se dozvěděla zcela náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali tři ženy stojící přede mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly mou pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá bez problémů dohledala. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Jakub Chudáček, Peruc

Jakub Chudáček, Peruc:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude znovu potřeba.

Gabriela Genčúrová, Hnanice

Gabriela Genčúrová, Hnanice:
Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a hlavně, že byl ihned k odeslání. Byla jsem na nervy, protože zkušenosti zákazníků nebyly moc pozitivní. Zásadním problémem byl termín dodání. Bohužel měli pravdu. Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem musela mít poměrně rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s nemalým zpožděním, než v jiném e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Alena K: Ideální k osmnáctinám :)

Michaela L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šimon M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tadeáš Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt