Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Využijte trendu dlouhých mikin s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia! Trendy dlouhý střih mikiny poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Mikina se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Džínový model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami. Vnitřek kapuce a dolní část rukávu jsou odlišeny šedým materiálem. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Přední délka od ramen (cm) 70 72 74 76 77...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Michael Šimíček, Kytlice

Michael Šimíček, Kytlice:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr přiveze z obchodu Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá doma.

Hana Paláková, Činěves

Hana Paláková, Činěves:
O Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v krámu o něm štěbetali nějaké ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly mou pozornost. Něco takového by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá bez problémů našla. Váhala jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Jakub Chudáček, Peruc

Jakub Chudáček, Peruc:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude zase potřeba.

Gabriela Genčúrová, Hnanice

Gabriela Genčúrová, Hnanice:
Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem si objednala kvůli nízké ceně a zejména proto, že byl k mání. Byla jsem nedůvěřivá, jelikož recenze nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil termín dopravy. Bohužel se tak stalo. Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem potřebovala velmi rychle, a nakonec jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Jonáš S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona L: nemá chybu

Denis M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt