Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Využijte trendu dlouhých mikin s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia! Trendy dlouhý střih mikiny poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Mikina se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Džínový model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami. Vnitřek kapuce a dolní část rukávu jsou odlišeny šedým materiálem. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Přední délka od ramen (cm) 70 72 74 76 77...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Michael Šimíček, Kytlice

Michael Šimíček, Kytlice:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přiveze z eshopu Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá doma.

Hana Paláková, Činěves

Hana Paláková, Činěves:
O Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v krámu o něm mluvily nějaké ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá lehce dohledala. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Jakub Chudáček, Peruc

Jakub Chudáček, Peruc:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude zase potřeba.

Gabriela Genčúrová, Hnanice

Gabriela Genčúrová, Hnanice:
Daný Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem si objednala kvůli nízké ceně a zejména proto, že byl k mání. Byla jsem nedůvěřivá, protože zkušenosti zákazníků nebyly příliš dobré. Zásadním problémem byl datum dodání. Bohužel měli pravdu. Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem potřebovala docela rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Tadeáš K: Jsem ráda, že to mám

Lucie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Markéta N: dobré

Valerie H: děda je z dárku je nadšený

Jiří M: Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt