Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Využijte trendu dlouhých mikin s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia! Trendy dlouhý střih mikiny poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Mikina se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Džínový model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami. Vnitřek kapuce a dolní část rukávu jsou odlišeny šedým materiálem. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Přední délka od ramen (cm) 70 72 74 76 77...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Michael Šimíček, Kytlice

Michael Šimíček, Kytlice:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel donese z obchodu Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá doma.

Hana Paláková, Činěves

Hana Paláková, Činěves:
O Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem se dozvěděla zcela náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily dvě ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k internetu a nabídku Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá lehce našla. Váhala jsem celkem chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Jakub Chudáček, Peruc

Jakub Chudáček, Peruc:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Gabriela Genčúrová, Hnanice

Gabriela Genčúrová, Hnanice:
Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem si pořídila kvůli nízké ceně a především proto, že byl dostupný. Byla jsem nedůvěřivá, protože recenze nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil termín dopravy. Bohužel měli pravdu. Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem vyžadovala velmi rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 05. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Sofie G: já jsem to prostě chtěla

Gabriela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tereza M: Ideální k osmnáctinám :)

Karel R: funkční výrobek

Antonín M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt