Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Využijte trendu dlouhých mikin s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia! Trendy dlouhý střih mikiny poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Mikina se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Džínový model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami. Vnitřek kapuce a dolní část rukávu jsou odlišeny šedým materiálem. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Přední délka od ramen (cm) 70 72 74 76 77...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Michael Šimíček, Kytlice

Michael Šimíček, Kytlice:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z eshopu Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá doma.

Hana Paláková, Činěves

Hana Paláková, Činěves:
O Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v obchodu o něm štěbetali dvě ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly mou pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k internetu a nabídku Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá lehce našla. Váhala jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Jakub Chudáček, Peruc

Jakub Chudáček, Peruc:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Gabriela Genčúrová, Hnanice

Gabriela Genčúrová, Hnanice:
Daný Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a hlavně, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc skvělé. Zásadním problémem byl den doručení. Bohužel to byla pravda. Tento Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá jsem musela mít velmi rychle, a nakonec jsem ho obdržela s několikadenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 05. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Magdaléna D: Ideální k osmnáctinám :)

Marek Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sebastian V: Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa H: dobré

Jiří N: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Villain tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt