Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2813 Kč
Naše cena: 1875 Kč Ověřit dostupnost

- módní prošívaná dámská bunda s kapucí - zadní strana je o něco delší než přední - dvě přední kapsy a jedna vnitřní kapsa - kapuce se stahováky - zapínání na zip - vhodná do podzimního počasí a pro mírnější zimu Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramene (cm) 64 66 68 70 72 Šířka hrudníku (cm) 45 47 49 51 53 Šířka pasu (cm) 43 44 45 47 49 Šířka boků (cm)...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Vít Cír, Nový Jičín:
Já si vždy takové produkty nepořizuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá byl výjimkou, výrobek jsem uviděl na billboardu a ihned jsem měl jistotu, že ho chci. Tak jsem si udělal ohromnou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho nervovat, je to naprosto perfektní věcička a nevím, co bych bez ní dělal. Bez Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá bych si dnes nedokázal svoje fungování představit.

Michaela Krystyníková, Chvatěruby:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem manžel mě kdysi řekl, abych vyzkoušela Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá. Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Eliška Bělohubá, Návojná:
Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat tři věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá používat, protože se s ním dělá snadno, okamžitě a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

Hana Žabová, Vysoká nad Labem:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás koupila Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru hlavně na vzhled, ale choť ocenil taky funkčnost. Naprosto skvělý eshop. Manžel si u vás potom objednal podobný produkt a také si jej moc chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte kvalitní a perfektní zboží.

Veronika Koutná, Černolice:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla opravdu příjemná a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Anežka F: dobré

Vanesa E: já jsem to prostě chtěla

Jana J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Valerie P: Ideální k osmnáctinám :)

Jan S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Trea šedá - šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt