Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2978 Kč
Naše cena: 1985 Kč Ověřit dostupnost

- dámská prošívaná bunda - zapínání na zip - dvě přední kapsy - kapuce bez možnosti odepnutí - na zadní straně bez ozdob Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 74 78 82 83 84 Šířka hrudníku (cm) 46 48 50 51 52 Šířka pasu (cm) 40 43 46 47 48 Šířka boků (cm) 52 54 56 58 60 Šířka v dolní části (cm) 56 59 62 64 66 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Viktor Petrbok, Konstantinovy Lázně:
Tento Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá jsem objednával prvně. Upřímně jsem netušil, co od toho můžu čekat a byl jsem mile překvapený. Navíc zboží neodpovídá ceně, cena byla nízká, ale výrobek je úžasný! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týká okamžitosti dodání a balení balíčku, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a šťasten, že i slušné obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Marek Braha, Trutnov:
Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá jsem si koupil hlavně z důvodu, že nebyl předražený. Nepatřím k bohatším, spíš se musím pečlivě dívat, jaká je cena, takže cena byla pro mě rozhodující. Neodhadoval jsem příliš dobré zpracování, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitní, praktická věc. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Známému, který mi ho doporučil, jsem poté za odměnu dopřál láhev dobrého vína, protože mi v tu chvíli udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

Daniela Gluchová, Žeraviny:
V pátek jsem obdržela Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stihla vyzkoušet, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá jako perfektní.

Sebastian Paukner, Zbizuby:
Na doporučení kamarádů v sportovním klubu jsem minulý měsíc zakoupil Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá, protože už delší čas něco takového hledám. Prošel jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá koupit právě u Vás. A myslím, že volba byla dobrá. Splnil mé očekávání, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Kateřina B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jonáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marek H: je to fajné

Jiří J: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt