Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4499 Kč
Naše cena: 2999 Kč Ověřit dostupnost

- prošívaná bunda s kapucí - neodjímatelná kapuce s možností odepnutí kožíšku - zapínání na zip - možnost utažení uvnitř - ze předu 2 otevřené kapsy s ozdobným zipem - rukávy mají utažení uvnitř Materiál: 100% polyester Tabulka velikostí (cm): Velikost S M L XL XXL Délka od ramena 78 81 84 86 88 Šířka hrudníku (x2) 50 50 50 52 54 Šířka v pase (x2) 50 51 52 54 56 Šířka ve spodní částí (x2) 56 57 59 61 63 Délka vnějšího rukávu 64 64 64 66 68 Délka vnitřního rukávu 47 47 48 48 48 Šířka v ramenou...

3 důvody proč prodáváme Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

Jonáš Kovařík, Lipov

Jonáš Kovařík, Lipov:
Pro objednávku výrobku typu Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se vždy nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní jednou spálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A využití Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Sabina Mečlová, Šťáhlavy

Sabina Mečlová, Šťáhlavy:
Nejprv mne zaujala jasnost a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dovezení zakoupeného Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá a dobré zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

Natálie Huspeková, Kuroslepy

Natálie Huspeková, Kuroslepy:
Protože jsem ženská, tak se pokaždé ohlížím na několik aspektů, co může nejen Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá, ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost doručení, design výrobku a zásadní je pro mne komunikace. A chci říct, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v levná, zabalení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do čtyř dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Štěpán Benáčan, Černousy

Štěpán Benáčan, Černousy:
Tak na začátek, Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá je ve všech směrech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá, který mi dorazil kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Viktor Lindauer, Zběšičky

Viktor Lindauer, Zběšičky:
Jen co jsem ho spatřil, hned jsem si byl jistý, že Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě chválím bezvadný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2019.

Hodnocení Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

Viktorie K: nemá chybu

Ema Z: Ideální k osmnáctinám :)

Sofie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tomáš S: Celkem jsem spokojený.

Jana Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská zimní bunda CHEM šedá - šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt