Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3959 Kč
Naše cena: 2639 Kč Ověřit dostupnost

- dlouhá prošívaná bunda s kapucí - zapínání na zip - dvě kapsy na zip - měkká výplň - dekorativní nášivka na rameni - bez dalších ozdob na zadní straně Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost S M L XL XXL Délka od ramene - přední část (cm) 100 102 104 106 108 Šířka hrudníku (cm) 39 40 41 43 45 Šířka paží (cm) 50 52 54 55 56 Šířka boků (cm) 56 58 60 62 64 Šířka ve spodní části...

3 důvody proč prodáváme Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

Markéta Stahlová, Staré Hamry

Markéta Stahlová, Staré Hamry:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová se mi hodně hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou dražší a vypadaly se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi stabilní výrobek i za hezké jednání.

Marie Blahutková, Brodec

Marie Blahutková, Brodec:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás objednala Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová, který naprosto předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru hlavně na vzhled, ale choť ocenil taky užitečnost. Naprosto skvělý eshop. Manža si u vás poté zakoupil podobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

Denis Kelar, Velká Jesenice

Denis Kelar, Velká Jesenice:
Měl jsem strach z používání Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová, které se ukázaly jako liché. Pomocí srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v naprosté pohodě. Mohu každému vřele doporučit. Práce s Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Reklama na Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová mluví naprostou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

Eliška S: Tento Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lukáš M: Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie K: Ideální k osmnáctinám :)

Nela P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská zimní bunda Ewina růžová - růžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt