Dámské tenisky Hausson černé - černá

Dámské tenisky Hausson černé - černá

Dámské tenisky Hausson černé - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámské tenisky Hausson černé - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámské tenisky Hausson černé - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1484 Kč
Naše cena: 989 Kč Ověřit dostupnost

Barva: černá Typ špičky: plná Typ spony: šněrování Materiál: textil Sezóna: jaro / léto / podzim / zima Platforma: 2 cm Vložka: textilní Příležitost: běžný den Styl: sportovní Podrážka: guma, s běhounem Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry Vložky boty - délka 35 22,5 cm 36 23,5 cm 37 24 cm 38 24,5 cm 39 25 cm 40 26 cm 41 26,5 cm

3 důvody proč prodáváme Dámské tenisky Hausson černé - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámské tenisky Hausson černé - černá

Dominik Hadrovský, Pamětice

Dominik Hadrovský, Pamětice:
Koupeno ze zkušenosti pro Dámské tenisky Hausson černé - černá ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s lepším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty PVC - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo úchyty středu?

Tereza Vysocká, Komňa

Tereza Vysocká, Komňa:
Nejdříve jsem si přála Dámské tenisky Hausson černé - černá ve velikosti 45 které jste ve velikosti 45 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 48 , velikost sedí, vysoký pas to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Kristýna Juríková, Radíč

Kristýna Juríková, Radíč:
S Dámské tenisky Hausson černé - černá jsem moc spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Tobiáš Novozámský, Senec

Tobiáš Novozámský, Senec:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal Dámské tenisky Hausson černé - černá? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k novým věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Dámské tenisky Hausson černé - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámské tenisky Hausson černé - černá

Petra A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Linda K: Tento Dámské tenisky Hausson černé - černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie L: já jsem to prostě chtěla

Alžběta V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámské tenisky Hausson černé - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámské tenisky Hausson černé - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt