Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč Ověřit dostupnost

- velice půvabné dámské tričko - dekorativní krajky - perfektně se přizpůsobí - odhalená ramena - vhodné pro každodenní využití Střih: dlouhé rukávy Trend: s krajkou Materiál: 95% polyester 5% elastan Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost Celková délka (A) Šířka hrudníku (B) Délka rukávu od krku (C) Délka rukávu od podpaží (D) univerzální 65 41 66 46 Ilustrační obrázek, jak měřit dámské trička/halenky.

3 důvody proč prodáváme Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

Nikolas Jarošek, Horní Těšice

Nikolas Jarošek, Horní Těšice:
Než jsem si objednal Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá, tak jsem kontaktoval prodejce zda fakt mají Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá na skladě. Byl jsem nervózní, ale bezdůvodně, za dva dny mi doma klepal doručovatel. Vysoká rychlost dopravy a dostupná cena.

Daniela Šabaková, Želízy

Daniela Šabaková, Želízy:
Tento Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala rovnou dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože zatím fungují 100%.

Nikolas Piekar, Úněšov

Nikolas Piekar, Úněšov:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se denně potkávám se s klienty. Mým cílem je získat první dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomto směru mi Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský kus. Jsem šťastný jako už dávno nebyl.

Ondřej Mazurka, Neděliště

Ondřej Mazurka, Neděliště:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá lepší hodnocení a je o osm set Kč levnější... teda z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

Miroslav F: Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Gabriela V: děda je z dárku je nadšený

Lucie S: Ideální k osmnáctinám :)

Oliver U: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámské tričko Olewa černo-žluté - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt