Dámské workery LEATH černé - černá

Dámské workery LEATH černé - černá

Dámské workery LEATH černé - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámské workery LEATH černé - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámské workery LEATH černé - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3749 Kč
Naše cena: 2499 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné, stylové, fuknční workery, které si zamilujete. Jsou hitem posledních let a u vás zaručeně nesmí chybět. Barva: černá Typ podpatku: plochý Materiál: kůže Sezóna: podzim/zima Podpatek: 3,5cm Oteplení: ano Podrážka: z umělé hmoty, se vzorkem Velikost Dl. vložky 35 22,5 cm 36 23,5 cm 37 24 cm 38 24,5 cm 39 25 cm 40 26 cm 41 26,5 cm

3 důvody proč prodáváme Dámské workery LEATH černé - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámské workery LEATH černé - černá

Pavel Křivda, Lhota-Vlasenice

Pavel Křivda, Lhota-Vlasenice:
Dámské workery LEATH černé - černá jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem proto velmi moc jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem dodávka a předala mi můj Dámské workery LEATH černé - černá. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném krámě, navíc jsem jej koupil pohodlně u počítače. Perfektní služba.

Patrik Ouřecký, Brodce

Patrik Ouřecký, Brodce:
Tento Dámské workery LEATH černé - černá jsem objednával poprvé. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla malá, ale produkt je perfektní! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám klady co se týká rychlosti doručení a balení zásilky, tak jsem skutečně naprosto uspokojen a šťasten, že i slušné obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Karel Perez, Svinaře

Karel Perez, Svinaře:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil Dámské workery LEATH černé - černá? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Dámské workery LEATH černé - černá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Dámské workery LEATH černé - černá

Jaroslav Š: je to fajné

František P: Jsem ráda, že to mám

Vanesa K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Patrik Č: Celkem jsem spokojený.

Gabriela R: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámské workery LEATH černé - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámské workery LEATH černé - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt