Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4124 Kč
Naše cena: 2749 Kč Ověřit dostupnost

- krásný dámský zimní kabát v povedené barvě - zapínání na knoflíky - dva dekorativní knoflíky na rukávech - velmi příjemná a teplá vnitřní část - dvě otevřené přední kapsy Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 60% vlna 40% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost S M L XL Délka od ramene (cm) 76 76 77 77 Šířka v ramenech (cm) 41 42 43 44 Šířka hrudníku (cm) 50 51 52 53 Šířka v pase (cm) 45 47 49 51 Šířka ve spodní části...

3 důvody proč prodáváme Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Nikola Krágová, Polná

Nikola Krágová, Polná:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou čímkoliv úžasné. Shopping je pro mě závislost. Ovšem někdy narazím na podvodné prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba dodání (týden i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných průtahů. I když jste Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem dostala malý dáreček. Skvělý shopík.

Kristýna Petrusková, Zlatá

Kristýna Petrusková, Zlatá:
Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová jsem dostala k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Kristýna Nácovská, Záměl

Kristýna Nácovská, Záměl:
Než jsem ho otestovala Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová, byla jsem přesvědčená v tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně opatrná ke všem jiným výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle případ. Otestovala jsem si, že pouze tento produkt nabízí reálně jedinečné účinky. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

Vít Mareček, Metylovice

Vít Mareček, Metylovice:
Dopředu bych upřesnil, že jsem šetřivý typ, podle některých zřejmě až moc. Takže než si výrobek zakoupím, pečlivě si to prověřím. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová důkladně vyhledal přes Google a porovnal informativní texty. Udivilo mě, že byly z většiny pozitivní. Mírně mě to znejistilo, ale ve finále jsem si Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová stejně pořídil. No a není zbytí, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jedno své doporučení. Byla to vskutku velmi správný koupě.

Denis Uldrich, Křešice

Denis Uldrich, Křešice:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího syna s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová hraje také objem i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2018.

Hodnocení Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Julie T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Johana Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Markéta D: dobré

Gabriela L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zdeněk V: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt