Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4124 Kč
Naše cena: 2749 Kč Ověřit dostupnost

- krásný dámský zimní kabát v povedené barvě - zapínání na knoflíky - dva dekorativní knoflíky na rukávech - velmi příjemná a teplá vnitřní část - dvě otevřené přední kapsy Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 60% vlna 40% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. velikost S M L XL Délka od ramene (cm) 76 76 77 77 Šířka v ramenech (cm) 41 42 43 44 Šířka hrudníku (cm) 50 51 52 53 Šířka v pase (cm) 45 47 49 51 Šířka ve spodní části...

3 důvody proč prodáváme Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Nikola Krágová, Polná

Nikola Krágová, Polná:
Jako každá žena miluji krásné věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě závislost. Ovšem někdy narazím na špatné obchody, hodně mi vadí i předlouhá doba dodání (6 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a okamžitě bez dlouhých zdržení. I když jste Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem obdržela milý dárek. Dobrý shopík.

Kristýna Petrusková, Zlatá

Kristýna Petrusková, Zlatá:
Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová jsem dostala k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Kristýna Nácovská, Záměl

Kristýna Nácovská, Záměl:
Než jsem ho otestovala Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem hodně skeptická ke všem jiným produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tento případ. Otestovala jsem si, že pouze tento produkt nabízí skutečně jedinečné funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

Vít Mareček, Metylovice

Vít Mareček, Metylovice:
Pro upřesnění bych řekl, že jsem šetřivý typ, podle některých asi až příliš. Čili než si zboží objednám, pečlivě si vše zkontroluji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová pečlivě prolustroval přes Google a přečetl si recenze. Byl jsem překvapen, že byly z většiny příznivé. Velmi mě to znervóznilo, ale ve finále jsem si Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová tak jako tak zakoupil. No a nezbývá mi, než k těm pozitivním recenzím doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to jistě velice správný koupě.

Denis Uldrich, Křešice

Denis Uldrich, Křešice:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího otce s snahou lehkého běžného používání. Ve prospěch Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová hraje také objem i jeho nevelká hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a výkonu je více než dostačující.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Johana P: já jsem to prostě chtěla

Ondřej Š: Jsem ráda, že to mám

Radim C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Václav P: Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámský zimní kabát Gellis růžový - růžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt