DC PEGS MIKINA - šedá - M

DC PEGS MIKINA - šedá - M

DC PEGS MIKINA - šedá - M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s DC PEGS MIKINA - šedá - M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s DC PEGS MIKINA - šedá - M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1635 Kč
Naše cena: 1090 Kč Ověřit dostupnost

Model pegs od značky DC. Kolekce 2014. Barva šedá + modrá. Materiál: 60% bavlna, 40% polyester.

3 důvody proč prodáváme DC PEGS MIKINA - šedá - M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje DC PEGS MIKINA - šedá - M

Matouš Krameš, Oborná

Matouš Krameš, Oborná:
v tomto krámě určitě budu nadále kupovat, mají tu obrovský výběr za lidové ceny , akce a slevy. eshop je přehledný a najdu si hned to, co sháním. v normálním eshopu větší DC PEGS MIKINA - šedá - M moc neseženu, tu mají v těchto zboží velký výběr. Nosí se dobře, používám na sportovní nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom hezkou DC PEGS MIKINA - šedá - M, vřele doporučuji. určitě doporučím kamarádce.

Alžběta Kožantová, Svojek

Alžběta Kožantová, Svojek:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem holka, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento DC PEGS MIKINA - šedá - M nabízeli za výhodnou cenu a slíbili rychlé doručení, tak jsem se rozhodla. A chci říct, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi výrobek doručen dokonce okamžitě, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

Kamila Skučková, Libčice nad Vltavou

Kamila Skučková, Libčice nad Vltavou:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás koupila DC PEGS MIKINA - šedá - M, který úplně předčil mé očekávání. Jako kterákoliv žena dbám při výběru hlavně na vzhled, ale manža ocenil taky užitečnost. Zcela skvělý obchod. Manžel si u vás potom objednal podobný produkt a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte hodnotné a úžasné zboží.

Kristián Šmaha, Libenice

Kristián Šmaha, Libenice:
Již párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s DC PEGS MIKINA - šedá - M moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže obchod proběhl hodně profesionálně a ještě jednou děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení DC PEGS MIKINA - šedá - M

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze DC PEGS MIKINA - šedá - M

Valerie T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jiří P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela H: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kamila B: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější DC PEGS MIKINA - šedá - M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží DC PEGS MIKINA - šedá - M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt