DC PEGS MIKINA - šedá - M

DC PEGS MIKINA - šedá - M

DC PEGS MIKINA - šedá - M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s DC PEGS MIKINA - šedá - M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s DC PEGS MIKINA - šedá - M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1635 Kč
Naše cena: 1090 Kč Ověřit dostupnost

Model pegs od značky DC. Kolekce 2014. Barva šedá + modrá. Materiál: 60% bavlna, 40% polyester.

3 důvody proč prodáváme DC PEGS MIKINA - šedá - M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje DC PEGS MIKINA - šedá - M

Matouš Krameš, Oborná

Matouš Krameš, Oborná:
v tomto krámě určitě budu nadále objednávat, mají tu největší výběr za nízké ceny , výhody a slevy. eshop je přehledný a najdu si hned to, co potřebuji. v normálním krámě větší DC PEGS MIKINA - šedá - M moc neseženu, tu mají v těchto výrobcích velký výběr. Nosí se dobře, používám na běžné nošení. všem, co mají podobný problém, sehnat pohodlnou a přitom vyjímečnou DC PEGS MIKINA - šedá - M, vřele doporučuji. určitě doporučím babičce.

Alžběta Kožantová, Svojek

Alžběta Kožantová, Svojek:
Nejsem zvyklá nakupovat na webu. Jsem holka, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento DC PEGS MIKINA - šedá - M nabízeli za výhodnou cenu a slíbili rychlé dodání, tak jsem podlehla. A chci sdělit, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi model doručen opravdu rychle, profesionálně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Jednoduchý a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

Kamila Skučková, Libčice nad Vltavou

Kamila Skučková, Libčice nad Vltavou:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila DC PEGS MIKINA - šedá - M, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru především na design, ale manža ocenil také užitečnost. Naprosto skvělý obchod. Manža si u vás poté zakoupil obdobný produkt a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte kvalitní a perfektní zboží.

Kristián Šmaha, Libenice

Kristián Šmaha, Libenice:
Již několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s DC PEGS MIKINA - šedá - M moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl hodně korektně a ještě opět děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení DC PEGS MIKINA - šedá - M

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze DC PEGS MIKINA - šedá - M

Karel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Michael T: funkční výrobek

Marek K: DC PEGS MIKINA - šedá - M je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jakub M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější DC PEGS MIKINA - šedá - M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží DC PEGS MIKINA - šedá - M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt