Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 159 Kč Ověřit dostupnost

Výjimečný BB krém poskytuje pleti péči jako plnohodnotný krém a je efektivní jako make-up. Užijte si dokonalou pleť bez efektu masky! Dermatologicky testováno. Pro všechny typy pleti.

3 důvody proč prodáváme Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

Linda Mačáková, Chorušice

Linda Mačáková, Chorušice:
Týdny jsem srovnávala tyto dva Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v internetovém obchodě. Velkými klady tohoto produktu jsou, že mají manuál v češtině, docela dobře je lze rozebrat, vyčistit, dají se pořídit náhradní součástky, má ideální objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Avšak našla jsem také negativa. Jednak to bylo doručení, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo nic společného. K tomu šlo o: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost výběru více alternativ, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

Daniela Humeňanská, Hrusice

Daniela Humeňanská, Hrusice:
Původně jsem si přála Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell ve velikosti 44 které jste ve velikosti 48 neměli, proto jsem objednala zkušeně v očekávané velikosti 47 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

Ema Pitrová, Plavy

Ema Pitrová, Plavy:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a ovocem je to pecka, doporučuji.

Richard Pitner, Záboří nad Labem

Richard Pitner, Záboří nad Labem:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže nákup proběhl hodně hezky a ještě znova děkuji.

Simona Poslová, Čučice

Simona Poslová, Čučice:
Nejdřív jsem Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell pořídila pro svého syna k svátku. Když jsem jen tak brouzdala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem syn byl přímo rád, když jej obdržel. Tehdy jsem uviděla, co tenhle Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell opravdu umí, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem neodolala a chtěla si získat více kusů i pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 04. 2020.

Hodnocení Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

David Š: Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell je dobrý, ale chtělo yb to větší

Richard Ž: je to fajné

Matouš M: Jsem ráda, že to mám

Gabriela H: Je to dostatečné?

Linda V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dermacol Hydratační tónovací krém 8 v 1 BB SPF 15 (Magic Beauty Cream) 30 ml Shell

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt