Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 10485 Kč
Naše cena: 6990 Kč Ověřit dostupnost

Kalhoty KEN jsou designově sladěny s bundami z materiálu Powder Stretch. Mají klasický pohodlný tvar body fit, který spolu s konceptem Descente Motion 3D (přesně kopíruje chování lidské kůže, a tak, stejně jako ona, kalhoty nikde zbytečně neodstávají ani netlačí) zajišťuje naprostou volnost pohybu. Elastickým svrchní materiál Powder Stretch s PU membránou Dermizax chrání před nepřízní počasí. O tepelný komfort pečuje termoizolační výplň Thinsulate a materiál Heat Navi, jenž dokáže velmi efektivně přeměnit široké spektrum paprsků slunečního záření na teplo. Kalhoty disponují několika velmi praktickými detaily, které ještě navyšují komfort používání. Jedná se například o odepínací šle, dvě zapínací kapsy, rozpínací spodní části nohavic opatřené 3D ochranou proti proseknutí hranou lyže, snadno ovladatelné stahování v pase a další.  Použité technologie: Svrchní materiál: POWDER STRETCH  DERMIZAX Termoizolační výplň: THINSULATE HEAT NAVI Další technologie: MOTION 3D Vodotěsné podlepení všech švů Voděodolnost minimálně 20.000 mm vodního sloupce na mm2 Paropropustnost minimálně 20.000 g/m2/24 h Funkční detaily: - protisněhové zakončení nohavic - ochrana vnitřní strany konců nohavic - nastavitelný obvod pasu - odnímatelné šle - boční zipy v pase - snadné povolení jeho obvodu např. při sezení - rozpínací spodní konce nohavic

3 důvody proč prodáváme Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

Pavel Poupal, Svojetín

Pavel Poupal, Svojetín:
Objednat Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher je správná volba. Užívám ho už několik týdnů a vidím jen samá výhody, jednoduše jsem doslova ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné recenze ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude podobná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Obzvlášť v dnešním času.

Denis Mydloch, Hurtova Lhota

Denis Mydloch, Hurtova Lhota:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodou přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si přečetl leták, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher mohl být tak úžasný, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám příliš dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Antonín Sachl, Mikulášovice

Antonín Sachl, Mikulášovice:
Stále super product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

Kristýna F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Klára K: děda je z dárku je nadšený

Natálie S: Tento Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anežka B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Descente LTD. Descente kalhoty KEN + výherní voucher

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt