Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dětská tabule G21 magnetická s klipem. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dětská tabule G21 magnetická s klipem vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1395 Kč
Naše cena: 930 Kč Ověřit dostupnost

Pro kreativitu vašich dětí nabízíme MAGNETICKOU TABULI G21 s trojím využitím, tedy jako magnetickou tabuli s magnetickými čísly a písmenky jako tabuli na psaní křídami a jako malířský stojan, protože do klipu lze uchytit papír a malovat na něj.Tabule je vybavena odkládací poličkou, na kterou lze odkládat přibalené příslušenství. Stojan je výklopný a lze jej složit do těla tabule. Protiskluzová úprava nožiček zabraňuje posouvání tabule na kluzském povrchu.Balení obsahuje: 1x tabule s klipem vč. stojanu, 2x barevná křída, 1x houba, 1x sada magnetických písmen, čísel a symbolů (84ks)Velikost tabule š 54,5 x v 80 x h 30,5Hračka není vhodná proděti do 3 let!

3 důvody proč prodáváme Dětská tabule G21 magnetická s klipem

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Jakub Nunvář, Mysliboř

Jakub Nunvář, Mysliboř:
Žena mě pověřila nákupem Dětská tabule G21 magnetická s klipem. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl mile překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. Dětská tabule G21 magnetická s klipem jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své hezké místo v naší kanceláři.

Hana Hejralová, Chožov

Hana Hejralová, Chožov:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento Dětská tabule G21 magnetická s klipem nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Tadeáš Frola, Žarošice

Tadeáš Frola, Žarošice:
Za tuto nízkou cenu zcela dostačující výrobek. Po dohodě s prodavačem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný sílu produktu a otestovat funkčnost Dětská tabule G21 magnetická s klipem ještě před odesláním. Obojí odpovídá recenzím. Velice pohodlný a spolehlivý pomocník pro doma i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Kateřina Rusnyáková, Bílovice nad Svitavou

Kateřina Rusnyáková, Bílovice nad Svitavou:
Jestliže by mi kdysi kdokoliv řekl, že si produkt koupím, stoprocentně bych byla proti. Ale v době, kdy se nám s mužem narodila dcera a já byla v domácnosti, hodně jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet něco nového. A oči mi padly právě na Dětská tabule G21 magnetická s klipem. Teď bych uvedla, že to byla klika. Protože to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní navýsost spokojená a užívám si ji každý den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2018.

Hodnocení Dětská tabule G21 magnetická s klipem

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Jaroslav H: funkční výrobek

Ema P: Ideální k osmnáctinám :)

Valerie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikolas P: Jsem ráda, že to mám

Radek V: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dětská tabule G21 magnetická s klipem. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt