Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1619 Kč Ověřit dostupnost

Light Blue je senzační parfém, ohromující a neodolatelný jako radost ze života. Okouzlující a fascinující vůně plná šarmu a ženské svůdnosti. Při prvním nadechnutí zaznamenáte "živou vůni" jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou vůni sicilského citronu a barevnost modrých zvonků. Průzračnou vůni bambusu, v jejím srdci, doplňuje jasmín a bílé růže. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit všudypřítomné svěžesti, cedru a svůdné ambry. Light Blue je osvěžující vůně vhodná především na léto. Vůně byla uvedena na trh v roce 2001.

3 důvody proč prodáváme Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

Ema Šebečková, Strupčice

Ema Šebečková, Strupčice:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky chodily skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí řekla, že Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml používá a je s ním fakt šťastná. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě prvotní podmět. Skoro okamžitě jsem si ho koupila a stále ho používám. Večery už teda na chatě netrávím, vyrážím se ráda užívat.

Marie Miarková, Hrádek

Marie Miarková, Hrádek:
počátkem jsem měla obavy, protože můj kamarád mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá často. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml stál nejlevněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento výrobek je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, jelikož jsem díky svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Kristýna Macenauerová, Milín

Kristýna Macenauerová, Milín:
Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml jsem zakoupila na tomto e-shopu. A má spokojenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme pozitivně zanedbatelnou energetickou náročnost, slušné příslušenství, bezproblémový chod. Co ale chyběl, byl návod na používání v českém jazyce, a určité komponenty není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

Antonín F: Jsem ráda, že to mám

Natálie R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alžběta P: Je to dostatečné?

Daniel Z: Celkem jsem spokojený.

Jana M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 100 ml + tělový krém 100 ml + sprchový gel 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt