Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko

Dóza na potraviny  SMART FRESH 1L - zelené víko

Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Dóza na potraviny v nejvyšší kvalitě z kolekce SMART – řada FRESH. Kolekce FRESH je určena k ´chytrému´ skladování potravin - dózy můžete stohovat na sebe a vytvořit tak pořádek a systém ve vaší ledničce. Tato dóza o objemu 1L je ideální pro uskladnění ovoce, zeleniny, atd... Řada FRESH - vestavěné těsnění - 100% uzavření, 100% hygiena - západky zaručují bezpečné uzavření - transparentnost umožňuje prohlížení obsahu - plochý povrch – modulový výrobek, přizpůsobený ke stohování - neobsahuje bisfenol A, bezpečné mytí v myčce nádobí, použití v mrazničce a mikrovlnné troubě. Kvalita značky Curver!   Technické údaje: rozměr výrobku: 15x7x20 cm (ŠxVxH) materiál: plast barva: modré víko hmotnost: 0,18 kg   Obsah balení: 1x dóza SMART FRESH 1L - zelené víko

3 důvody proč prodáváme Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko

Miroslav Šaraj, Sedliště

Miroslav Šaraj, Sedliště:
Když jsem váš Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych schovával kačky na potřebnější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko uviděl, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Linda Gajdečková, Výrovice

Linda Gajdečková, Výrovice:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Daniel Dušák, Bohumilice

Daniel Dušák, Bohumilice:
Když jsem porovnával Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko, nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali se ženou tento Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko a určitě jsme zvolili výborně. Je dobrý, odolný a úplně odpovídá našim požadavkům. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od šikovných prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým dobrým prodejem.

Sabina Fikáčková, Ostrov nad Oslavou

Sabina Fikáčková, Ostrov nad Oslavou:
Tak tohle je celkem nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko je opravdu skvělý, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky vyzkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít v kanceláři každý, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko

Nela D: Ideální k osmnáctinám :)

Michaela T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Barbora T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zuzana J: Tento Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Natálie M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dóza na potraviny SMART FRESH 1L - zelené víko

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt