Džíny GAS Britty Sp Barevná

Džíny GAS Britty Sp Barevná

Džíny GAS Britty Sp Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Džíny GAS Britty Sp Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Džíny GAS Britty Sp Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2037 Kč
Naše cena: 1358 Kč Ověřit dostupnost

Džíny GAS Britty Sp. Dámské modré džíny GAS rovného střihu. Džíny jsou zvýrazněny tmavým vyšisováním na bocích a kolenech a ošoupáním na kapsách. Mají vysoký pas a zapínají se na zip a knoflík. Jsou vybaveny jednou maličkou přední kapsou pod opaskem, dvěma předními kapsami a dvěma zadními kapsami. Logo značky je umístěno na přední malé kapsičce, na zadní kapse a ze zadní strany na opasku. Samozřejmostí jsou poutka na pásek. Tyto stylové džíny vám zaručují kvalitu a díky použitému materiálu i pohodlí po celý den. Střih: Straight fit. Materiál: 98% Bavlna, 2% Elastan

3 důvody proč prodáváme Džíny GAS Britty Sp Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Džíny GAS Britty Sp Barevná

Sabina Heřtová, Mastník

Sabina Heřtová, Mastník:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale dokonce mě hodně překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi mnoho. Objednávám si je někdy, podle chuti. Za tak výbornou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Přítel mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kód pro další nákup.

Matyáš Palatka, Kejnice

Matyáš Palatka, Kejnice:
Jen co jsem ho uviděl, hned jsem si byl jistý, že Džíny GAS Britty Sp Barevná musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na jakékoliv z krámů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Petr Monsport, Mydlovary

Petr Monsport, Mydlovary:
Pro objednávku výrobku typu Džíny GAS Britty Sp Barevná jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se všechny objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s přítelkyní dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A využití Džíny GAS Britty Sp Barevná mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení Džíny GAS Britty Sp Barevná

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Džíny GAS Britty Sp Barevná

Nikol K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Martin Č: 110 % spokojenost

Alžběta W: Je to dostatečné?

Valerie E: děda je z dárku je nadšený

Marie L: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Džíny GAS Britty Sp Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Džíny GAS Britty Sp Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt