Džíny GAS Britty Sp Barevná

Džíny GAS Britty Sp Barevná

Džíny GAS Britty Sp Barevná

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Džíny GAS Britty Sp Barevná. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Džíny GAS Britty Sp Barevná vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2550 Kč
Naše cena: 1700 Kč Ověřit dostupnost

Džíny GAS Britty Sp. Dámské modré džíny GAS rovného střihu. Džíny jsou zvýrazněny tmavým vyšisováním na bocích a kolenech a ošoupáním na kapsách. Mají vysoký pas a zapínají se na zip a knoflík. Jsou vybaveny jednou maličkou přední kapsou pod opaskem, dvěma předními kapsami a dvěma zadními kapsami. Logo značky je umístěno na přední malé kapsičce, na zadní kapse a ze zadní strany na opasku. Samozřejmostí jsou poutka na pásek. Tyto stylové džíny vám zaručují kvalitu a díky použitému materiálu i pohodlí po celý den. Střih: Straight fit. Materiál: 98% Bavlna, 2% Elastan

3 důvody proč prodáváme Džíny GAS Britty Sp Barevná

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Džíny GAS Britty Sp Barevná

Nela Hofhanzlová, Černíkov

Nela Hofhanzlová, Černíkov:
Super nákup! Jsem s tímto produktem zcela šťastná. Mám ho koupelně už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u ostatních výrobků které mě bohužel zklamaly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s objednávkou Džíny GAS Britty Sp Barevná jsem rozhodně udělal dobře.

Amálie Gážiová, Čelčice

Amálie Gážiová, Čelčice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 2 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi záleží na tom,jak si na to vlezete. Montáž Džíny GAS Britty Sp Barevná je za 5 minut, používá se bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříňku.

Štěpán Rybářík, Okarec

Štěpán Rybářík, Okarec:
Byla to levná nabídka. Podobné věci sleduji na webu a v reklamách už dlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u Džíny GAS Britty Sp Barevná opravdu ještě nezahlédl. Věděl jsem, že je model hodně kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo takovou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 08. 2019.

Hodnocení Džíny GAS Britty Sp Barevná

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Džíny GAS Britty Sp Barevná

Denisa G: dobré

Alžběta S: Je to dostatečné?

Linda D: Ideální k osmnáctinám :)

Marek Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adam C: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Džíny GAS Britty Sp Barevná. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Džíny GAS Britty Sp Barevná

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt