Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 269 Kč Ověřit dostupnost

Green Tea Nectarine Blossom je květinově-ovocná vůně pro ženy; další z kolekce Green Tea. Hlava se skládá ze šťavnaté broskve, svěžího bergamotu, exotického ovoce a zeleného čaje. Poslední ingredience nechybí ani v srdci, které navíc obsahuje květ a plod voňavé nektarinky. Kompozici uzavírá pižmový základ.  Na trh byla uvedena v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

Markéta Proklová, Nový Šaldorf-Sedlešovice

Markéta Proklová, Nový Šaldorf-Sedlešovice:
Tak tohle je celkem nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tenhle Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml je opravdu skvělý, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít doma každá, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Kristýna Drobná, Žďárec

Kristýna Drobná, Žďárec:
Tento Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml jsem shlédla u maminky a začala jsem se o to informovat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké chvíli zazvonil kurýr a já ho můžu využívat. Jsem opravdu překvapená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Johana Mozgová, Jizerní Vtelno

Johana Mozgová, Jizerní Vtelno:
Jsem šťastná, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v nejbližší době si objednám ještě jednu Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml, do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její délka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Václav Cerula, Točník

Václav Cerula, Točník:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si ocukroval práci. Přátelé mi doporučili Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově levný, po krátkém přemýšlení jsem si ho objednal. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

Kamila Roubalová, Oslavice

Kamila Roubalová, Oslavice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou matku. Měla jsem nějakou představu, ale nedokázala jsem zvolit to nejlepší. Ochotný prodejkyně ve vašem e-shopu mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem moc ráda. Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml se tetě moc líbil a dnes po několika měsících je pořád velmi spokojená. Balíček mi přišel rychle, jak jsem potřebovala, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Perfektní a profesionální jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

Natálie F: Ideální k osmnáctinám :)

Jáchym K: je to fajné

Barbora V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kateřina S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška O: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt