Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Elmex Dětská zubní pasta 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Elmex Dětská zubní pasta 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 55 Kč Ověřit dostupnost

Zubní pasta pro děti od prořezání prvních mléčných zubů až do věku 6 let. Mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči: zabezpečují správné poziční postavení a jsou tak předpokladem pro zdravé stálé zuby. Zubní pasta obsahuje unikátní aminfluorid s trojím ochranným účinkem: vytváří na sklovině vrstvu fluoridu vápenatého, posiluje zuby před ztrátou minerálů, která doprovází zubní kaz, napomáhá opětovnému začlenění kazem rozpuštěných minerálů.

3 důvody proč prodáváme Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

Josef Zagyi, Třibřichy

Josef Zagyi, Třibřichy:
Častokrát jsem už prodělal. Často se nechám ukecat a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o Elmex Dětská zubní pasta 50 ml, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Ze začátku jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Viktorie Bzirská, Březina

Viktorie Bzirská, Březina:
Předtím jsem ho otestovala Elmex Dětská zubní pasta 50 ml, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi opatrná ke všem ostatním výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle výrobek. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento model nabízí reálně unikátní funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

Eliška Přívratská, Žeranovice

Eliška Přívratská, Žeranovice:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký Elmex Dětská zubní pasta 50 ml vybrat. Nabídka ve vašem eshopu je velmi pestrá. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem hledala a jsem spokojená. Oceňuji perfektní komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá návštěvnice získala. Nakupuji u vás vždy a budu i opět. Tento Elmex Dětská zubní pasta 50 ml je ale úplně úžasný.

Veronika Lazorková, Stonařov

Veronika Lazorková, Stonařov:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný Elmex Dětská zubní pasta 50 ml, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 10 sekund se teprve dostaví příjemno v ústech. Bonus je krásný vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek ideální. Za rozumný peníz solidní Elmex Dětská zubní pasta 50 ml, takže ok. Psáno po čtvrtém panáku ;)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

Dominika S: Ideální k osmnáctinám :)

Hana R: nemá chybu

Ema C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vojtěch F: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Elmex Dětská zubní pasta 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Elmex Dětská zubní pasta 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt