ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč Ověřit dostupnost

Model balast crew od značky Etnies. Kolekce 2014. Barva šedá + oranžová/bílá. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester.

3 důvody proč prodáváme ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

Viktor Fořter, Urbanov

Viktor Fořter, Urbanov:
Za tuto perfektní cenu zcela dokonalý produkt. Po dohodě s prodejcem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný tvar produktu a vyzkoušet funkčnost ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Hodně šikovný a stabilní pomocník pro kancelář i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Samuel Parchański, Bradáčov

Samuel Parchański, Bradáčov:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího dědu s úmysle jednoduchého běžného používání. Ve prospěch ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L hraje také objem i jeho rozumná váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Lucie Pouznarová, Horoušany

Lucie Pouznarová, Horoušany:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. I když byla udána týdenní dodací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a funguje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Denis Šklíba, Bousov

Denis Šklíba, Bousov:
ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem proto hodně jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém krámě, navíc jsem jej objednal pohodlně u tabletu. Úžasná služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 05. 2018.

Hodnocení ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

Julie H: Je to dostatečné?

Kamila K: nemá chybu

Karel T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží ETNIES BALLAST CREW MIKINA - šedá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt