Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 228 Kč
Naše cena: 152 Kč Ověřit dostupnost

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Šejkr je bílé barvy,šejkr, vejde se do jakékoli tašky a nezabere příliš místa. Uzávěr šejkru je v barvě černé a je šroubovací. Malé šroubovací víčko je černé. Na šejkru zaujme logo Extrifit. Po stranách najdete rysky v ml/oz pro odměření a průhledy pro vizuální kontrolu náplně. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje.   Informace výrobce: Praktický šejkr matného provedení s dobře těsnícím uzávěrem. Obsah přes kvalitně vyřešené šroubování neprotéká. Uzávěr je černé barvy. Po straně logo Extrifit.

3 důvody proč prodáváme Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Ondřej Hunka, Štěměchy

Ondřej Hunka, Štěměchy:
Již několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem hledal. Jsem s Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl velmi korektně a ještě znova díky.

Zdeněk Štědrý, Horní Slivno

Zdeněk Štědrý, Horní Slivno:
Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte také, protože za takovou cenu Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white jinde neobjednáte.

Valerie Bartelová, Háj ve Slezsku

Valerie Bartelová, Háj ve Slezsku:
Někdy kupuji zboží přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Avšak u Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Bleskové zaslání až do domu. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na vánoce koupím taky nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Tobiáš R: 110 % spokojenost

Karel H: Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kamila P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Radim D: Jsem ráda, že to mám

Julie T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt