Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 228 Kč
Naše cena: 152 Kč Ověřit dostupnost

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Šejkr je bílé barvy,šejkr, vejde se do jakékoli tašky a nezabere příliš místa. Uzávěr šejkru je v barvě černé a je šroubovací. Malé šroubovací víčko je černé. Na šejkru zaujme logo Extrifit. Po stranách najdete rysky v ml/oz pro odměření a průhledy pro vizuální kontrolu náplně. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje.   Informace výrobce: Praktický šejkr matného provedení s dobře těsnícím uzávěrem. Obsah přes kvalitně vyřešené šroubování neprotéká. Uzávěr je černé barvy. Po straně logo Extrifit.

3 důvody proč prodáváme Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Valerie Péčová, Valašská Senice

Valerie Péčová, Valašská Senice:
Měla jsem štěstí a objednala jsem Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro jeden týdny, než balíček dorazil. Řešila jsem s obchodem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyřešilo a balíček mi byl doručen. Ještě jsem skutečně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít hodně času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se přátelům.

Šárka Pflegrová, Labské Chrčice

Šárka Pflegrová, Labské Chrčice:
Hledala jsem dárek k svátku pro moji maminku. Měla jsem určitou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to nejlepší. hodný prodejkyně ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem dobrý tip, za který jsem hodně vděčná. Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white se matce moc líbil a dnes po pár měsících je pořád velmi spokojená. Balíček mi dorazil rychle, jak jsem chtěla, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Perfektní a osobitá jednání.

Kryštof Kašperlík, Rozhovice

Kryštof Kašperlík, Rozhovice:
Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white si v obchodě vyhlédla přítelkyně a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu svátku. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozbalili a otestovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Sestra říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Michal Čachotský, Žatec

Michal Čachotský, Žatec:
Kdysi jsem se párkrát napálil se podvodnými eshopy, takže jsem měl strach, jestli další objednávání nedopadne identicky. Pro jistotu jsem do firmy párkrát zavolal, všechno kontroloval… Popravdě, říkal jsem si, jestli jsem korunky neutratil za hloupost. Ale nevyhodil. Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white mi kurýr doručil až do domu, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a funguje bravurně. Dodnes jsem na výrobku neshledal mínus. Tady budu stoprocentně nakupovat častěji.

Klára Oliberiusová, Újezdec

Klára Oliberiusová, Újezdec:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc mile překvapená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Gabriela K: děda je z dárku je nadšený

Jana M: Tento Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anna L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Dominik K: Přišlo to celkem rychle

Daniel Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt