Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 228 Kč
Naše cena: 152 Kč Ověřit dostupnost

Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Šejkr je bílé barvy,šejkr, vejde se do jakékoli tašky a nezabere příliš místa. Uzávěr šejkru je v barvě černé a je šroubovací. Malé šroubovací víčko je černé. Na šejkru zaujme logo Extrifit. Po stranách najdete rysky v ml/oz pro odměření a průhledy pro vizuální kontrolu náplně. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje.   Informace výrobce: Praktický šejkr matného provedení s dobře těsnícím uzávěrem. Obsah přes kvalitně vyřešené šroubování neprotéká. Uzávěr je černé barvy. Po straně logo Extrifit.

3 důvody proč prodáváme Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Valerie Péčová, Valašská Senice

Valerie Péčová, Valašská Senice:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíka kurýr doručil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyjasnilo a produkt mi došel. Také jsem skutečně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít hodně času ho řádněji otestovat a pochlubím se známým.

Šárka Pflegrová, Labské Chrčice

Šárka Pflegrová, Labské Chrčice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro moji maminku. Měla jsem určitou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to pravé. Ochotný personál ve vašem e-shopu mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem moc vděčná. Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white se tetě hodně líbil a dnes po několika měsících je pořád velmi spokojená. Balíček mi dorazil za tři dni, jak jsem hledala, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Skvělá a osobitá jednání.

Kryštof Kašperlík, Rozhovice

Kryštof Kašperlík, Rozhovice:
Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white si někde našla žena a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu svátku. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Michal Čachotský, Žatec

Michal Čachotský, Žatec:
Již jsem se párkrát napálil se šmejdy, takže jsem se děsil, jestli tento objednávání nedopadne stejně. Pro jistotu jsem prodejci několikrát volal, vše srovnával… Přiznávám, říkal jsem si, jestli jsem korunky nevyhodil z okna. Ale nevyhodil. Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white mi byl doručen až před práh, pěkně zabalený, bez jakékoliv známky poškození na kvalitě a slouží mi skvěle. Dodnes jsem na produktu neshledal zápor. Zde budu stoprocentně nakupovat nadále.

Klára Oliberiusová, Újezdec

Klára Oliberiusová, Újezdec:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc pěkně překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2019.

Hodnocení Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Kryštof Z: funkční výrobek

Oliver H: Celkem jsem spokojený.

Jana N: Tento Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kateřina T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jiří L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Extrifit Šejkr Extrifit 600 ml white

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt