Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá

Figl Dámská košile Figl Ryk černá  - černá

Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 608 Kč
Naše cena: 405 Kč Ověřit dostupnost

Módní značka Figl je u žen velice oblíbená, a to zejména díky pohodlným a módním střihům, barvám a vzorům. V konfekcích této značky nalezneme šaty, sukně, haleny, svetříky a mnoho dalšího. Produkty jsou vyrobeny v EU. Velice elegantní košile Ryk se zapínáním na knoflíky. Krátký rukáv je ukončen širokou a mírně rozšířenou manžetou. Přední strana košile je zdobená bohatými volány kolem knoflíkové lišty. Styl košile se hodí do práce nebo ke slavnostním příležitostem. Střih: krátký rukáv Materiál:...

3 důvody proč prodáváme Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá

Rozálie Škabrahová, Kunčina Ves

Rozálie Škabrahová, Kunčina Ves:
Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem celkem překvapená. Takové dárky si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než potěšil.

Sebastian Kovalčík, Božejov

Sebastian Kovalčík, Božejov:
Při nákupu Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá jsem poměrně přísný. Stojím si za kvalitou a nízkou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji rychlé vyřízení mé zakázky, Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý obchod. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

Patrik Osladil, Budišov

Patrik Osladil, Budišov:
Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá dorazil v pořádku a neprodleně. Bohužel na základě nabídky, měl Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl dárek, pravděpodobně bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, avšak i tak komunikace byla příjemná. Omluvili se mi a okamžitě mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je nabídka dopravců. Eshop má v nabídce jednu společnost, která vyžaduje balné. Další korunky k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 08. 2019.

Hodnocení Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá

Samuel S: Přišlo to celkem rychle

Richard P: je to fajné

Ondřej Š: Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radim B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Figl Dámská košile Figl Ryk černá - černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt