Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 84 Kč Ověřit dostupnost

Levandulový hygienický čistič důkladně čistí koupelny a WC, odstraňuje zbytky vodního kamene a mýdla a také bakterie a alergeny. Na bázi přírodních výtažků z levandule nabízí hygienickou čistotu vašeho domova.

3 důvody proč prodáváme Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

Matouš Černotík, Březno

Matouš Černotík, Březno:
Jsem spokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml a rychlé doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a pracuje výborně. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá hluk. Milenka oceňuje vzhledové zpracování a jednoduché ovládání. Doporučuji.

Ondřej Šrytr, Nedvězí

Ondřej Šrytr, Nedvězí:
Ve srovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml lepší hodnocení a je o dvě stě Kč výhodnější... zatím z mé strany spokojenost.

Natálie Ondráčková, Chlístovice

Natálie Ondráčková, Chlístovice:
Jednou jsme se s kolegyněmi v práci dohodly, že si v eshopu koupíme hodně produktů v rámci jednoho nákupu, z důvodu úspory. Já jsem si v tom čase vyhlídla v nabídce právě tenhle Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml, jelikož se mi nic jiného nelíbilo. Ale byla to fakt nejlepší volba. Moc jsem od něj nechtěla, ale překvapil mě. Vysoká kvalita, bleskové doručení, přijatelná cena, zkrátka bomba!

Nela Kertisová, Svaté Pole

Nela Kertisová, Svaté Pole:
Tento obchod i Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2020.

Hodnocení Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

Gabriela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jakub B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vanesa K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Eva R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kamila R: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt