Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 50 Kč Ověřit dostupnost

Kokos chips jsou sušené kokosové plátky v BIO kvalitě ze Sri Lanky jsou vhodné k okamžité konzumaci. Kokos chips lze velmi dobře použít při výrobě kokosového nápoje (mléka).  

3 důvody proč prodáváme Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

Laura Knížáková, Xaverov

Laura Knížáková, Xaverov:
Jako žena samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné modely jsou dražší a nezdály se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi dobrý zboží i za milé obchodování.

Patrik Pomajbík, Erpužice

Patrik Pomajbík, Erpužice:
Koupit Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g je dobrá volba. Používám ho už pár týdnů a vidím jen samá výhody, prostě jsem zcela překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude podobná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Michaela Pangrácová, Libiš

Michaela Pangrácová, Libiš:
Zakoupila jsem si u vás Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Radim Čertík, Tuřice

Radim Čertík, Tuřice:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2020.

Hodnocení Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

Zdeněk Š: je to fajné

Magdaléna H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sofie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Hana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Markéta V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fruits du Paradis Kokosový chips Bio 150 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt