Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 719 Kč
Naše cena: 479 Ověřit dostupnost

Absinth Magic Red je absinth od českého výrobce, oproti klasickému zelenému nápoji je tento absinth zabarvený do červena.

Výrobce: Fruko-Schulz
EAN: 8595010601238

3 důvody proč prodáváme Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

Aleš Lendler, Lužec nad Cidlinou

, Lužec nad Cidlinou:
Musím vyzdvihnout hned několik dobrých vlastností tohoto obchodu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala hezkou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a perfektním zabalením produktu, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude jak má být. Největší bonusem je zcela nejlepší cena Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%. Proto mohu doporučit jak mým kamarádům a známým, tak i bráchovi a dalším lidem. Bravo!

Jaroslav Kanát, Bruzovice

, Bruzovice:
Koupeno ze zkušenosti pro Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70% ten návod ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s lepším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude nahradí ty PVC - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

Kamila Brávková, Benetice

, Benetice:
Nejdřív jsem Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70% koupila pro svého dědu k svátku. Když jsem jen tak surfovala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem táta byl zcela rád, když jej dostal. Tenkrát jsem viděla, co tenhle Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70% opravdu umí, a velmi mě oslovil. Párkrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a musela si objednat další pro sebe.

Karel Jíra, Český Dub

, Český Dub:
Než jsem si objednal Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%, tak jsem volal s prodejcem jestli skutečně mají Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70% na skladě. Byl jsem nervózní, ale bezdůvodně, za dva dny mi doma klepal pošťák. Blesková rychlost dopravy a nízká cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 08. 2020.

Hodnocení Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

Aleš T: Přišlo to celkem rychle

Markéta D: Ideální k osmnáctinám :)

Štěpán P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

David D: je to fajné

Daniel S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fruko Shulz Absinth Magic Red 0,7l 70%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt