Fun Factory Smartballs teneo duo

Fun Factory Smartballs teneo duo

Fun Factory Smartballs teneo duo

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Smartballs teneo duo. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Smartballs teneo duo vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 629 Kč Ověřit dostupnost

Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Smartballs teneo duo

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Smartballs teneo duo

Vanesa Kálayová, Rokle

Vanesa Kálayová, Rokle:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem pouze Fun Factory Smartballs teneo duo to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, jelikož jsem nadmíru spokojena. Za levnou cenu jsem dostala to, co jsem chtěla. Svou kvalitou určitě předčí podobné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

Dominika Zakopalová, Měšín

Dominika Zakopalová, Měšín:
Týdny jsem řešila, který produkt by pro mě mohl být nejpřínosnější. Vyzkoušela jsem jich množství. Až nyní, když jsem vypátrala Fun Factory Smartballs teneo duo jsem ovšem věděla, že tím hledání končí. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a jsem spokojená. Svými funkcemi mi Fun Factory Smartballs teneo duo zcela vyhovuje, zvládá vše, co od něho chci. Jenom mi ho někdy zabaví můj partner.

Andrea Koptišová, Číhalín

Andrea Koptišová, Číhalín:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí Fun Factory Smartballs teneo duo z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a tatínka.

Marie Krupičková, Hraběšice

Marie Krupičková, Hraběšice:
Daný Fun Factory Smartballs teneo duo jsem si zakoupila z důvodu nízké ceny a zejména proto, že byl na skladě. Byla jsem na nervy, jelikož recenze nebyly příliš pozitivní. Nejvíce všem vadil datum dodání. Bohužel to tak bylo. Tento Fun Factory Smartballs teneo duo jsem potřebovala velmi rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s týdenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Antonín Hroděj, Trpín

Antonín Hroděj, Trpín:
Fun Factory Smartballs teneo duo jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času srovnávání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci říct, že mě to nijak nepřekvapilo.  S Fun Factory Smartballs teneo duo jsem velice spokojený a určitě bych ho doporučil i ostatním nakupujícím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 08. 04. 2020.

Hodnocení Fun Factory Smartballs teneo duo

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Smartballs teneo duo

Jaroslav B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kryštof H: tak jsem to dostala aje to super

Laura O: nemá chybu

Josef T: Jsem ráda, že to mám

Markéta J: Tento Fun Factory Smartballs teneo duo jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Smartballs teneo duo. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Smartballs teneo duo

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt