Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 629 Kč Ověřit dostupnost

Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

Jana Cvachovcová, Králův Dvůr

Jana Cvachovcová, Králův Dvůr:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená mě hodně oslovil. Jak se povídá, první touha, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný dáreček.

Alena Soudilová, Těchobuz

Alena Soudilová, Těchobuz:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale dokonce mě velice překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi hodně. Kupuji si je příležitostně, podle chuti. Za tolik výhodnou hodnotu, doručení, můžu v tomto případě, pouze obchod poradit. Přítel mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro doplňkový nákup.

Lukáš Lorenc, Kařízek

Lukáš Lorenc, Kařízek:
S ženou jsme sháněli kvalitní Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená do naší domácnosti. Hledali jsme funkční Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Dominik Dacík, Horní Suchá

Dominik Dacík, Horní Suchá:
Spolehlivý eshop. Vážím si především to, že Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená vypadá už na pohled kvalitně a je za nejlevnější cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i běžným uživatelům. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nehezkému zacházení. Za mě zcela jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

Tereza M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominika S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Emma D: nemá chybu

Markéta C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo bílá/červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt