Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 629 Kč Ověřit dostupnost

Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Adam Kumpán, Věžky

Adam Kumpán, Věžky:
Doporučuji! Já osobně jsem z Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nehledí a masovost převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už roky a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Anna Grebeníčková, Moutnice

Anna Grebeníčková, Moutnice:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená objednat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji skvělou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná zákaznice obdržela. Objednávám u vás často a budu i nadále. Tento Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená je ale úplně úžasný.

Tereza Čambálová, Vacov

Tereza Čambálová, Vacov:
Otestovala jsem už osm podobných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Adéla Ž: děda je z dárku je nadšený

Zuzana V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vít R: tak jsem to dostala aje to super

Sabina B: nemá chybu

Alena V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt