Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 629 Kč Ověřit dostupnost

Sametový povrch a elegantní design těchto vaginálních kuliček potěší nejen oko, ale celé tělo. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Kristián Milotínský, Strašnov

Kristián Milotínský, Strašnov:
Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená splnil moje potřeby a užívám ho pravidelně. Už jsem takto testoval dva nebo sedm konkurenční kusy, ale nyní vím, že budu vždy u Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená. Nemám jakýkoliv důvod se poohlížet po podobném modelu. Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Zuzana Suchlová, Srnín

Zuzana Suchlová, Srnín:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a dědečka.

Jiří Stegbauer, Velim

Jiří Stegbauer, Velim:
Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená naprosto odpovídá mým požadavkům. Je šikovný a cena přitom nízká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K objednávce mě motivovaly hlavně kladné zkušenosti dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Ondřej Navara, Karle

Ondřej Navara, Karle:
Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená jsem zakoupil jako další, protože jiný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na výtečný design a funkci. Jako vizuálně zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se zkrátka platí.

Filip Černušák, Třebosice

Filip Černušák, Třebosice:
ze začátku jsem přemýšlel na jiným druhem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená. Je hezky zpracovaný. Po materiálové stránce úplně dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný vzhled a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou v práci často půjčovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Linda H: já jsem to prostě chtěla

Jana Č: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eliška F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikolas M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo černá/tmavě červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt