Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

SMARTBALLS Teneo Uno je ideální pomůcka pro milovníky menších věcí. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny především začátečnicím, ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Julie Mendelová, Hrobce

Julie Mendelová, Hrobce:
Do své domácnosti jsme s manželem vybírali vhodný Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme společně, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Kateřina Štěpánovská, Láz

Kateřina Štěpánovská, Láz:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Přítelkyně vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená užívá a je s ním opravdu spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě prvotní impuls. Skoro obratem jsem si ho objednala a pravidelně ho používám. Večery už teda doma netrávím, vyrážím se ráda užívat.

Václav Babčák, Podmolí

Václav Babčák, Podmolí:
Vše bylo naprosto v pořádku. Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená jsem zakoupil za jednu z nejlepších cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem hodně spokojen a chci tento výrobek doporučit opravdu všem. Navíc v obchodu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

Petr Nekl, Dobré

Petr Nekl, Dobré:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Přítelkyně má velkou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Adam Č: Celkem jsem spokojený.

Kamila E: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim F: funkční výrobek

Eva B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Amálie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt