Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

SMARTBALLS Teneo Uno je ideální pomůcka pro milovníky menších věcí. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny především začátečnicím, ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Sára Dvornická, Onomyšl

Sára Dvornická, Onomyšl:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená nikdy nevybrala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani barvu, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Matouš Waldhans, Praskolesy

Matouš Waldhans, Praskolesy:
Než jsem si pořídil Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená, tak jsem kontaktoval eshop zda opravdu mají Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená k dispozici. Byl jsem na nervy, ale bylo to zbytečné, zanedlouho mi doma zvonil kurýr. Skvělá rychlost dopravy a nízká cena.

Roman Pěnkava, Stéblová

Roman Pěnkava, Stéblová:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Matouš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zdeněk B: Celkem jsem spokojený.

Aneta M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Ema S: děda je z dárku je nadšený

Jakub M: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt