Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

SMARTBALLS Teneo Uno je ideální pomůcka pro milovníky menších věcí. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny především začátečnicím, ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Adam Kotulič, Horní Němčí

Adam Kotulič, Horní Němčí:
Činnost této Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Kryštof Vopěnka, Přeštěnice

Kryštof Vopěnka, Přeštěnice:
Obdržel jsem Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nečum, ale tady ani na nic zírat nejde. Lehký jednoduchý design, žádná vadnost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika modely. Zvolte jistě tenhle.

Ondřej Terchovan, Řetová

Ondřej Terchovan, Řetová:
Spolehlivý obchod. Vážím si hlavně to, že Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová vypadá už na dotek nadstandardně a je za nejlevnější cenu. Pro denní použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným lidem. Používáním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nehezkému zacházení. Za mě jasně jednoznačná volba.

Laura Mesteková, Kněžičky

Laura Mesteková, Kněžičky:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, jelikož jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou kvalitou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Denis Pavlovic, Bolehošť

Denis Pavlovic, Bolehošť:
Jedná se o krapet dražší model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová objednal, tak jej snad zužitkují. Za tu cenu je trochu rychlejší, ale přesto funguje hezky a doufám, že se nám v práci ještě užije. Pokud bych kupoval znova, objednal bych bych dražší model, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Rozálie G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karolína V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jáchym H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt