Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

SMARTBALLS Teneo Uno je ideální pomůcka pro milovníky menších věcí. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny především začátečnicím, ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Hana Sojmová, Břest

Hana Sojmová, Břest:
Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho ostatním

Nela Knejflová, Nová Bystřice

Nela Knejflová, Nová Bystřice:
Na tady tom Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová se mi líbí pestrá škála různého ovládání, i když ovládání je trochu těžší a musel mi poradit můj pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně manuál je poměrně čitelný.

Jakub Martiniak, Štáblovice

Jakub Martiniak, Štáblovice:
S Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová jsem před tím příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová mě přiměl naprosto změnit názor. Z důvodu, že je naprosto jedinečný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a určitě ho taky otestujte, oslní vás podobně jako mě. Je úsporný, snadno se používá a mimo to i pěkně vypadá. Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová skvěle zapadne do vaší domácnosti.

Johana Halenčáková, Leštinka

Johana Halenčáková, Leštinka:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Dobré a férové jednání a hlavně dárek došel včas, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Jakub O: Celkem jsem spokojený.

Nikol J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anna S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anna J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno bílá/fialová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt