Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

SMARTBALLS Teneo Uno je ideální pomůcka pro milovníky menších věcí. Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny především začátečnicím, ženám s pokleslou nebo vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí svému poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci. Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

Lucie Včeláková, Choryně

Lucie Včeláková, Choryně:
Daný Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a především proto, že byl na skladě. Byla jsem nedůvěřivá, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc pozitivní. Nejvíce proti bylo den dodání. Bohužel to tak bylo. Tento Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená jsem vyžadovala velmi brzy, a nakonec ho dopravce přivezl s nemalým zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Lucie Flášarová, Brnířov

Lucie Flášarová, Brnířov:
Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená je pomocí měkkému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a vynikne přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je lehce dostupný a když potřebuji nový, není problém ho sehant. Doručení obvykle proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Adéla Seltenreichová, Studnice

Adéla Seltenreichová, Studnice:
Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená jsem hledala pět týdnů, v mnoha eshopech byl nedostupný, nebo drahý. Na doporučení přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velice spokojená. Spolehlivě plní všechny svoje práce a má velmi pěkný design. Rovněž cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i dalším.

Antonín Šetlík, Komořany

Antonín Šetlík, Komořany:
Jsem povahou přímý člověk - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená, hned jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Produkt dorazil bezchybně zabalený a a proto neporušený. Vynikající poměr cena/výkon, pěkný povrch, příjemné používání, dokonalé vyhotovení. Prostě výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2020.

Hodnocení Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

Jaroslav H: Přišlo to celkem rychle

Richard R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana M: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna H: Tento Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alžběta T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Uno černá/tmavě červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt