Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Přípravek s intenzivním protivráskovým účinkem cíleně působí na ošetření výrazných a hlubokých vrásek. Speciální dávkovací pero umožňuje maximální přesnost aplikace. Díky vysokému obsahu účinných látek je dokonalým doplňkem přípravku Botu sérum. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Toto intenzivní sérum proti vráskám je obohacené o šest dalších peptidů a tvoří nejsilnější kombinaci řady Fytofontana Stem Cells proti vráskám.

3 důvody proč prodáváme Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

Tereza Bořkovcová, Štítov

Tereza Bořkovcová, Štítov:
Od chvíle, kdy jsem Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml objednala, jsem se nemohla vydržet, až dodají. Líbila se mi diskuze s e-shopem, kdy mě doručování informovali o stavu zásilky. Člověk hned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem platila předem, takže informace o přijetí platby pro mě bylo hodně uklidňující. Teď už mám Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml skoro rok a nemůžu si stěžovat.

Ema Tuhá, Dražovice

Ema Tuhá, Dražovice:
Objednávala jsem tento Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, příjemná komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Andrea Basáková, Nezdřev

Andrea Basáková, Nezdřev:
Za tento Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml dávám největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře slouží, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 08. 2019.

Hodnocení Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

Nikolas H: Jsem ráda, že to mám

Michaela P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza S: Je to dostatečné?

Sabina K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fytofontana Stem Cells Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt