G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Oblíbený dětský bagr na písek v modré barvě je vybaven lžící pro snadné bagrování a výměnným ramenem s naběrací vidlicí. Velké rameno s pojistkou pro aretaci ramene ve výšce. Zároveň slouží jako odrážedlo a tak s ním budou vaše děti mít určitě o zábavu postaráno. Prostě bagr pro malého pomocníka bagristu. Parametry:Sedátkem bagru lze otáčet o 45° Nosnost: do 50kg Výška sedátka: 23,5 cm Rozměry: 63,5 x 54,5 x 24,5 cm Barva: modrá Vhodné pro děti od 3 let

Výrobce: G21
EAN: 8595627406400

3 důvody proč prodáváme G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

Andrea Pikolonová, Lázně Kynžvart

, Lázně Kynžvart:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý. Přemýšlela jsem, jestli si jej mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se možná hodit našim vnoučatům. Po několika dnech, kdy jsem G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Ema Grigarčíková, Humpolec

, Humpolec:
Dlouho jsem srovnávala tyto dva G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit v internetovém obchodě. Největšími pozitivy tohoto produktu jsou, že mají manuál v češtině, poměrně snadno se dají demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní komponenty, má dostačující objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Avšak našla jsem i negativa. Jednak to byla kurýrní služba, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Mimo jiné se jednalo o: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost výběru většího množství možností, větší spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Jaroslav Kramár, Luková

, Luková:
Tak předně, G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Michal Blahynka, Onšov

, Onšov:
Daný G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý jsem objevil shodou okolností v internetovém obchodě. Ohlasy na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Přirozeně jsem pochyboval, to je asi při objednávání online normální, ale jakmile mi G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý přišel do schránky, uznal jsem, že strach byl úplně neopodstatněné. Vše zvládá bravurně, hodně mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho objednal. Není co dodat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

Sára P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jana Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aneta J: děda je z dárku je nadšený

Nikolas B: funkční výrobek

Linda N: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží G21 Hračka Dětský bagr pásový, modrý

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt