GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Amálie Šoberová, Ruprechtov:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro rodinku něco jako GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s zbožím jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevynechala!

Ema Betincová, Soutice:
Do své domácnosti jsme s manželem vybírali vhodný GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme maximální kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Zuzana Gragová, Mohelno:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a nezdály se mi tak dobré. A myslím, že jsem udělala dobře. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně kvalitní zboží i za milé obchodování.

Kristýna Semerádová, Kolová:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to bomba, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Marie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matyáš K: GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika H: já jsem to prostě chtěla

Kateřina H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt