GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Jakub Maňka, Stupava

Jakub Maňka, Stupava:
Všechno proběhlo naprosto v pořádku. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem zakoupil za jednu z nejlevnějších cen. Dorazilo v naprosto perfektním stavu, navíc rychlost dodání byla velmi závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní doručovatel. Jsem velmi uspokojen a chci tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým bodem. Suprové a děkuji.

Kristýna Galčíková, Polánka

Kristýna Galčíková, Polánka:
Jako každá holka miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige v odpovídajíc kvalitě. S vaším GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem velmi spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi milé jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Karel Runt, Úštěk

Karel Runt, Úštěk:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z prodejen, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezvadný servis a seriózní komunikace, to se dneska cení!

Petra Lichevníková, Zádub-Závišín

Petra Lichevníková, Zádub-Závišín:
Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem viděla u maminky a začala jsem se o to zajímat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z návštěvy, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké chvíli zaťukal doručovatel a já ho můžu otestovat. Jsem hodně spokojená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Roman Š: je to fajné

Marie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kateřina P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Hana J: Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt