GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Jakub Maňka, Stupava

Jakub Maňka, Stupava:
Všechno bylo naprosto v pořádku. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem objednal za jednu z nejlepších cen. Přišlo v naprosto bezchybném stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem opravdu spokojen a můžu tento model doporučit snad asi každému. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a hezká komunikace je dalším plusovým poznatkem. Perfektní a děkuji.

Kristýna Galčíková, Polánka

Kristýna Galčíková, Polánka:
Jako každá dívka miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige v odpovídajíc kvalitě. S vaším GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi milé jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Karel Runt, Úštěk

Karel Runt, Úštěk:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě chválím bezvadný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

Petra Lichevníková, Zádub-Závišín

Petra Lichevníková, Zádub-Závišín:
Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem viděla u maminky a začala jsem se o něj informovat. Na maminky doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké době zaťukal doručovatel a já jej můžu využívat. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Matyáš S: GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Linda F: Je to dostatečné?

Emma H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Patrik K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt