GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, která snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Petra Klinovská, Číhošť:
Nejdřív jsem GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige pořídila pro svého manžela k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem táta byl přímo nadšený, když jej obdržel. Tehdy jsem uviděla, co tenhle GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy otestovala, až jsem neodolala a musela si koupit další pro sebe.

Nikol Trusková, Lhotka u Litultovic:
Jsem spokojená. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige byl velmi rychle dodán k mé plné radosti. Určitě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Tereza Hostýnková, Horka u Staré Paky:
Kdyby mi kdysi kdokoliv řekl, že si zboží koupím, pravděpodobně bych byla proti. Avšak v období, kdy se nám s mužem narodilo dítě a já byla na mateřské, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A volba padla právě na GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Dneska bych tvrdila, že to bylo štěstí. Jelikož to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a ráda ji používám.

Viktorie Batelová, Pardubice:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na pár dní a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Magdaléna D: já jsem to prostě chtěla

Tereza P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Samuel Š: je to fajné

Marek Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Lucie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt