GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Jakub Maňka, Stupava:
Vše bylo naprosto v pořádku. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem zakoupil za jednu z levných cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem velmi uspokojen a chci tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním bodem. Skvělé a děkuji.

Kristýna Galčíková, Polánka:
Jako každá holka miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige v odpovídajíc kvalitě. S vaším GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

Karel Runt, Úštěk:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla ojedinělá malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Petra Lichevníková, Zádub-Závišín:
Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal pošťák a já jej můžu otestovat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Miroslav K: GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige je dobrý, ale chtělo yb to větší

Patrik V: Celkem jsem spokojený.

Emma T: nemá chybu

Natálie Č: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denisa O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 107 Deep Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt