GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Antonín Sulík, Partutovice

Antonín Sulík, Partutovice:
Než jsem si nechal zaslat GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, tak jsem volal s prodejcem jestli opravdu mají GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige k odeslání. Byl jsem nedůvěřivý, ale zbytečně, obratem mi doma zvonil pošťák. Blesková rychlost doručení a bezkonkurenční cena.

Johana Fukalová, Ubušínek

Johana Fukalová, Ubušínek:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si koupila především kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho našla pro sebe, bylo jisté, že mu se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Partner mě okamžitě pochválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a ten můj už ví, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

Marek Ježek, Sklené

Marek Ježek, Sklené:
Ověřená kvalita, super značka. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem již v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho koupil opět a zase mě potěšil. Moderní vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Magdaléna Kročková, Kornatice

Magdaléna Kročková, Kornatice:
Okamžité dodání. Skvělý a unikátní pocit. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige klidná. Nejkladněji hodnotím design, vypadá ještě lépe než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento druh kvalitnější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Petra Tallová, Plazy

Petra Tallová, Plazy:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Největšími plusy daného zboží jsou, že mají manuál v češtině, docela snadno je lze demontovat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní součástky, má ideální objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem také negativa. V prvé řadě to bylo doručení, i když to se zakoupeným produktem to nemělo nic společného. K tomu se jednalo o: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost použít více typů, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Jakub B: tak jsem to dostala aje to super

Oliver H: Jsem ráda, že to mám

Karolína S: Ideální k osmnáctinám :)

Roman K: 110 % spokojenost

Šárka R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt