GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Antonín Sulík, Partutovice:
Než jsem si nechal zaslat GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, tak jsem si zavolal do eshopu jestli opravdu mají GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige k odeslání. Byl jsem pesimistický, ale neopodstatněně, brzy na to mi doma zvonil doručovatel. Blesková rychlost přepravy a pohodová cena.

Johana Fukalová, Ubušínek:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si koupila hlavně kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že chlapovi se bude zamlouvat. No a skutečně. Chlap mě hned chválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi opravdu dobře a manžel už ví, co mi má pořizovat, abych byla šťastná.

Marek Ježek, Sklené:
Testovaná kvalita, super značka. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal opět a opět mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a velký tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě velká spokojenost. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S obchodem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Magdaléna Kročková, Kornatice:
Okamžité doručení. Dobrý a unikátní design. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá mnohem líp než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě podobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento kus výbornější než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

Petra Tallová, Plazy:
Týdny jsem porovnávala tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit přes eshop. Největšími výhodami daného zboží jsou, že mají návod v češtině, docela dobře je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní komponenty, má ideální objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Avšak našla jsem i negativa. Zaprvé to bylo doručení, i když to se zakoupeným zbožím to nesouviselo. Dále se jednalo o: nedostatečné bezpečnostní prvky, není možnost výběru více variant, nezanedbatelná spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Dominika T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikola H: děda je z dárku je nadšený

Roman M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniela H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt