GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 347 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Richard Rulf, Mezilečí

Richard Rulf, Mezilečí:
Jelikož jsem člověk, který lpí na kvalitě, více než na cenovce, zakoupil jsem si GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige na těchto internetových stránkách. Než jsem to ovšem uskutečnil, kontaktoval jsem firmu, abych si byl jistý v tom, že mi bude GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige doručen ve špičkové kvalitě a včas. Nicméně jsem následně dostal odpověď, že i když je v popisku GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige k dispozici, skladem nebyl. Nicméně jsme našli řešení spokojenosti pro nás všechny a obchod se vydařil bez problémů.

Lucie Therová, Albrechtice v Jizerských horách

Lucie Therová, Albrechtice v Jizerských horách:
Ponejprv jsem si přála GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige ve velikosti 48 které jste ve velikosti 46 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 48 , velikost sedí, vysoký rozkvět to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Amálie Farlíková, Poličná

Amálie Farlíková, Poličná:
Prostřednictvím eshopu jsem si objednala GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, který v normálním obchodě stojí více jak několik Kč. I když jsem byla varována mým partnerem, že drahé věci není moc chytré pořizovat přes internet, chtěla jsem učinit muži hezký den (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej pořídila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s termínem doručení. Velmi doporučuji tento e-shop.

Tobiáš Vetyška, Choltice

Tobiáš Vetyška, Choltice:
Na tenhle model jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do čtyř dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, který plní stoprocentně svůj účel. Hodnotím především jeho dostupnost a kvalitu zpracování. V tomto e-shopu nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

Marek Váka, Čáslavice

Marek Váka, Čáslavice:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,deky, karimatky, zahradní stoleček s křesly, oblečení, šlapadla a pod. Toto je super GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení stolkem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2019.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Petra M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Barbora R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lukáš M: Celkem jsem spokojený.

Eva S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anna Č: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt