GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Antonín Sulík, Partutovice:
Než jsem si objednal GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, tak jsem kontaktoval prodejce jestli fakt mají GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige na skladě. Byl jsem nervózní, ale zbytečně, za dva dny mi doma zvonil kurýr. Blesková rychlost doručení a dobrá cena.

Johana Fukalová, Ubušínek:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si koupila hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, tušila jsem, že mu to udělá radost. No a bylo to tak. Muž mě hned chválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi opravdu dobře a partner už netápe v tom, co mi má pořizovat, abych byla v klidu.

Marek Ježek, Sklené:
Testovaná kvalita, bezva značka. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem už v minulosti užíval, a proto jsem si ho koupil znovu a zase mě uspokojil. Moderní vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a velký tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a dodáním také jen dobrá zkušenost.

Magdaléna Kročková, Kornatice:
Rychlé dodání. Dobrý a originální pocit. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige klidná. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě líp než na prospektu, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě podobným, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento kus lepší než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

Petra Tallová, Plazy:
Měsíce jsem porovnávala tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v internetovém obchodě. Velkými plusy tohoto zboží jsou, že mají manuál v češtině, docela snadno se dají rozebrat, vyčistit, dají se pořídit náhradní součástky, má dostatečný objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ovšem našla jsem i negativa. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo nic společného. K tomu to byly: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost použít více alternativ, vysoká spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Denis C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Gabriela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Hana Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tomáš R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt