GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Antonín Sulík, Partutovice:
Než jsem si pořídil GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, tak jsem kontaktoval eshop jestli fakt mají GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige k dispozici. Byl jsem nedůvěřivý, ale zbytečně, brzy na to mi doma klepal pošťák. Prvotřídní rychlost dopravy a nízká cena.

Johana Fukalová, Ubušínek:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si koupila především kvůli muži. Navzdory tomu, že jsem si ho objednala pro sebe, bylo jisté, že partnerovi se bude zamlouvat. No a nepletla jsem se. Chlap mě velmi pochválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi fakt dobře a manžel už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Marek Ježek, Sklené:
Ověřená kvalita, bezva značka. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem již v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal opět a zase mě nezklamal. Moderní design, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě velká spokojenost. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S obchodem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Magdaléna Kročková, Kornatice:
Rychlé dodání. Dobrý a unikátní design. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá mnohem líp než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě jedním, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento druh lepší než jeho napodobeniny v této užitkové kategorii.

Petra Tallová, Plazy:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Velkými pozitivy daného zboží jsou, že mají manuál v češtině, poměrně rychle je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní díly, má dostatečný objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Ovšem našla jsem také mínusy. Jednak to byl kurýr, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Dále se jednalo o: nedostačující bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství typů, vysoká spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Roman P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominik G: je to fajné

Lucie M: Je to dostatečné?

Marie D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt