GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Antonín Sulík, Partutovice

Antonín Sulík, Partutovice:
Než jsem si objednal GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, tak jsem kontaktoval eshop jestli opravdu mají GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige k dispozici. Byl jsem pesimistický, ale neopodstatněně, obratem mi doma zvonil pošťák. Vysoká rychlost dopravy a příznivá cena.

Johana Fukalová, Ubušínek

Johana Fukalová, Ubušínek:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si koupila především kvůli muži. I když jsem si ho pořídila pro sebe, bylo jisté, že muži se bude líbit. No a bylo to tak. Muž mě okamžitě blahořečil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje opravdu dobře a můj muž už ví, co mi má kupovat, abych byla vysmátá.

Marek Ježek, Sklené

Marek Ježek, Sklené:
Testovaná kvalita, super značka. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem už v minulosti užíval, a proto jsem si ho koupil znovu a opět mě nezklamal. Moderní design, výběr z hodně materiálových variant, lehký a velký tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a dodáním také jen výborná zkušenost.

Magdaléna Kročková, Kornatice

Magdaléna Kročková, Kornatice:
Rychlé dodání. Dobrý a unikátní design. Možná trochu vyšší cena. Jinak jsem s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá mnohem lépe než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě jedním, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento druh výbornější než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Petra Tallová, Plazy

Petra Tallová, Plazy:
Týdny jsem hledala informace na tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v e-shopu. Nezpochybnitelnými klady tohoto zboží jsou, že mají české instrukce, docela rychle je možné je demontovat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní díly, má ideální objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem i nevýhody. Jednak to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo souvislost. K tomu to byly: nevhodné bezpečnostní součástky, není možnost výběru více variant, vysoká spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Alžběta P: děda je z dárku je nadšený

Nela F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kryštof P: 110 % spokojenost

Veronika D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sára J: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt