GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Antonín Sulík, Partutovice

Antonín Sulík, Partutovice:
Než jsem si pořídil GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, tak jsem kontaktoval eshop jestli fakt mají GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige na skladě. Byl jsem na nervy, ale neopodstatněně, brzy na to mi doma zvonil zaměstnanec zásilkové služby. Vysoká rychlost přepravy a bezkonkurenční cena.

Johana Fukalová, Ubušínek

Johana Fukalová, Ubušínek:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si koupila především kvůli muži. Přestože jsem si ho pořídila pro sebe, bylo jisté, že mu se bude líbit. No a bylo to tak. Muž mě okamžitě pochválil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi velmi dobře a partner už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

Marek Ježek, Sklené

Marek Ježek, Sklené:
Testovaná kvalita, super značka. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem již v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho koupil znovu a zase mě uspokojil. Moderní vzhled, výběr z hodně materiálových variant, lehký a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká spokojenost. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S eshopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Magdaléna Kročková, Kornatice

Magdaléna Kročková, Kornatice:
Okamžité doručení. Dobrý a originální pocit. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě lépe než na obrázku, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě podobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento produkt kvalitnější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Petra Tallová, Plazy

Petra Tallová, Plazy:
Dlouho jsem srovnávala tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit v e-shopu. Nezpochybnitelnými přednostmi tohoto zboží jsou, že mají instrukce v češtině, poměrně rychle je možné je rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní komponenty, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ale našla jsem také mínusy. Prvně to bylo doručení, i když to se zakoupeným produktem to nemělo nic společného. K tomu šlo o: nevhodné bezpečnostní opatření, není možnost použít většího množství alternativ, nezanedbatelná spotřeba vody a energie. I když se jedná o A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Laura H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Julie H: děda je z dárku je nadšený

Laura Ž: dobré

Vanesa K: Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Patrik B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt