GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Antonín Sulík, Partutovice

Antonín Sulík, Partutovice:
Než jsem si nechal zaslat GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, tak jsem zavolal prodejci jestli fakt mají GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige skladem. Byl jsem pesimistický, ale bylo to zbytečné, obratem mi doma klepal pošťák. Vysoká rychlost dopravy a nízká cena.

Johana Fukalová, Ubušínek

Johana Fukalová, Ubušínek:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si objednala především kvůli partnerovi. I když jsem si ho objednala pro sebe, bylo jisté, že mu se bude zamlouvat. No a měla jsem pravdu. Manžel mě hned blahořečil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Funguje fakt dobře a partner už ví, co mi má pořizovat, abych byla vysmátá.

Marek Ježek, Sklené

Marek Ježek, Sklené:
Testovaná kvalita, bezva značka. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem již v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho objednal znovu a zase mě nezklamal. Hi-tech vzhled, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S eshopem a dodáním také jen dobrá zkušenost.

Magdaléna Kročková, Kornatice

Magdaléna Kročková, Kornatice:
Okamžité doručení. Bezchybný a originální design. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige spokojená. Nejkladněji boduji design, vypadá mnohem lépe než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento druh kvalitnější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Petra Tallová, Plazy

Petra Tallová, Plazy:
Týdny jsem porovnávala tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit na internetu. Velkými pozitivy daného produktu jsou, že mají český manuál, poměrně dobře je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní díly, má dostatečný objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ovšem našla jsem i mínusy. V prvé řadě to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Mimo jiné to byly: nevhodné bezpečnostní systémy, není možnost použít většího množství variant, větší spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Marie K: Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip M: Přišlo to celkem rychle

Patrik D: 110 % spokojenost

Valerie S: Ideální k osmnáctinám :)

Barbora Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt